close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست

سئو چیست؟

وکیل چگونه جستجو کنیم در گوگل: 31 نکته پیشرفته جستجو گوگل

چگونه جستجو کنیم در گوگل: 31 نکته پیشرفته جستجو گوگل

جمعه 24 ارديبهشت 1395
21:55

چگونه جستجو کنیم در گوگل

چگونه در گوگل جستجو کنیم

اگر شما مانند من هستید، شما احتمالا چند بار در روز استفاده از سئو Google. اما شانس هستند، مگر اینکه شما یک گیک تکنولوژی، شما احتمالا هنوز هم استفاده از گوگل در ساده ترین شکل آن است. اگر استفاده از فعلی خود را از گوگل به تایپ کردن در چند کلمه و تغییر بنا به درخواست شما تا زمانی که شما پیدا کردن آنچه شما دنبال آن هستید محدود است، پس از آن من در اینجا به شما بگویم که یک راه بهتر وجود دارد - و آن را سخت برای یادگیری نیست.

 

از سوی دیگر، حتی اگر شما یک گیک تکنولوژی هستند و می توانند آموزش سئو گوگل مانند بهترین آنها را در حال حاضر استفاده، من هنوز هم به شما پیشنهاد نشانه این مقاله از راهنمایی جست و جوی پیشرفته گوگل. سپس، بعد از آن شما باید از راهنمایی در دست زمانی که شما آماده به جلو و مو خود را در نا امیدی تماشای یک کاراموز بارها و بارها در نمایش داده شد اساسی در تلاش برای پیدا کردن چیزی تایپ کنید.

 

در بر داشت زیر پیشرفته راهنمایی جستجوی گوگل بر اساس تجربه و چیزهایی که من در واقع مفید خود من است. من شرح راهنمایی جستجو را نگه داشته ام عمدا مختصر و مفید، به احتمال زیاد به درک بسیاری از این به سادگی با نگاه کردن به عنوان مثال از گوگل به هر حال شما است.

 

برای حتی بیشتر راهنمایی گوگل، راهنمای رایگان ما اینجا دانلود کنید.

 

چگونه برای جستجو در گوگل

در اینجا مروری بر برخی از مفید ترین ترفندهای جستجو در گوگل است. شما یک جستجو-ER کارشناس Google در هیچ زمان.

مرحله 1) عبارت صریح

 

بیایید می گویند شما در حال جستجو در گوگل برای محتوای مورد بازاریابی داخلی . به جای تنها با تایپ کردن بازاریابی ورودی را در جعبه جستجوی گوگل، شما به احتمال زیاد شود، بهتر است در جستجوی صراحت برای عبارت. برای انجام این کار، به سادگی عبارت جستجو در نقل قول ها دو محصور.

 

به عنوان مثال جستجو: "بازاریابی داخلی"

 

مرحله 2) حذف کلمات

 

بیایید می گویند شما می خواهید به جستجو برای محتوای مورد بازاریابی بین المللی به درون، اما شما می خواهید به حذف هر گونه نتایج که شامل مدت تبلیغات. در مقابل کلمه شما می خواهید به حذف علامت - برای این کار، به سادگی استفاده از.

 

به عنوان مثال جستجو: -advertising بازاریابی داخلی

 

مرحله 3) این یا آن

 

به طور پیش فرض، هنگامی که شما انجام جستجو، گوگل تمام شرایط مشخص شده در جستجو شامل. اگر شما به دنبال برای هر یک از یک یا چند عبارت به مسابقه، پس از آن شما می توانید عملگر OR استفاده کنید. (توجه داشته باشید: OR را به حروف بزرگ).

 

به عنوان مثال جستجو: بازاریابی داخلی و یا تبلیغات

 

مرحله 4) کلمات در متن

 

اگر شما می خواهید برای پیدا کردن یک صفحه وب که در آن تمام شرایط شما در جستجوی در متن آن صفحه (اما نه لزوما در کنار یکدیگر) به نظر می رسد، نوع در allintext: بلافاصله توسط کلمات یا عبارات است.

 

به عنوان مثال جستجو: دریاچه ورمونت خانه اسکی: allintext

 

مرحله 5) کلمات در متن + عنوان، آدرس و غیره

 

اگر شما می خواهید برای پیدا کردن یک صفحه وب که در آن یک مدت در نوشتار آن صفحه به نظر می رسد و یک دوره دیگر در جاهای دیگر به نظر می رسد بر روی صفحه، مانند عنوان یا URL، سپس نوع که برای اولین بار پس از مدت INTEXT: بلافاصله توسط مدت دیگر به دنبال.

 

به عنوان مثال جستجو: نیل دایموند INTEXT: جوراب قرمز

 

مرحله 6) کلمات در عنوان

 

آیا می خواهید برای پیدا کردن یک صفحه وب با کلمات خاص موجود در عنوان (اما نه لزوما در کنار یکدیگر)؟ نوع در دستور: allintitle بلافاصله توسط کلمات یا عبارات است.

 

به عنوان مثال جستجو: دستور: allintitle باشگاه شراب

 

مرحله 7) کلمات در عنوان + متن، آدرس و غیره

 

آیا می خواهید برای پیدا کردن یک صفحه وب که در آن یک مدت در عنوان آن صفحه به نظر می رسد و یک دوره دیگر در جاهای دیگر به نظر می رسد بر روی صفحه، مانند در متن و یا آدرس اینترنتی؟ نوع در که در اولین دوره پس از در عنوان: بلافاصله توسط مدت دیگر به دنبال.

 

به عنوان مثال جستجو: آنفولانزا در عنوان به ضرب گلوله: مشاوره

 

مرحله 8) واژگان در URL

 

اگر شما می خواهید برای پیدا کردن صفحات با پرس و جو جستجو شما ذکر شده در URL، نوع allinurl: بلافاصله توسط پرس و جو جستجو خود را به دنبال.

 

به عنوان مثال جستجو: allinurl: HubSpot را وبلاگ

 

مرحله 9) چگونه به جستجو در یک وب سایت

 

اغلب، شما می خواهید برای جستجو یک وب سایت خاص برای محتوای که منطبق یک عبارت خاص است. حتی اگر سایت از ویژگی های جستجو ساخته شده است در پشتیبانی نمی کند، شما می توانید در گوگل به جستجو در سایت برای مدت خود استفاده کنید. somesite.com اصلاح: به سادگی سایت استفاده کنید. ( دفعات بازدید: این پست وبلاگ به یاد بگیرند که چگونه به انجام این کار با جزئیات بیشتر .)

 

به عنوان مثال جستجو: سایت: www.smallbusinesshub.com "بازاریابی داخلی"

 

گام 10) جستجوی مرتبط

 

اگر می خواهید پیدا کردن وب سایت جدید با محتوای مشابه به یک وب سایت شما در حال حاضر می دانم، استفاده مربوط به: somesite.com اصلاح.

 

به عنوان مثال جستجو: مرتبط: visual.ly

 

related-google-search.png

 

گام 11) یک صفحه که لینک به یک صفحه دیگر

 

بیایید می گویند شما می خواهید به جستجو برای هر وب سایت که به نقل از یک Buzzfeed به   مقاله در وب سایت خود. دستور، بلافاصله به نام صفحه دنبال: برای این کار، از لینک استفاده کنید. گوگل به شما تمام صفحاتی که به وب سایت رسمی Buzzfeed به پیوند می دهد. خاص تر URL است، کمتر، نتایج تیز بیشتری خواهید.

 

به عنوان مثال جستجو: لینک: Buzzfeed به

 

مرحله 12) کلمات مشابه و مترادف

 

بیایید می گویند شما می خواهید که شامل یک کلمه در جستجوی خود را، اما همچنین می خواهید که شامل نتایج که شامل کلمات یا مترادف مشابه است. برای این کار، استفاده از ~ در مقابل کلمه.

 

به عنوان مثال جستجو: "بازاریابی داخلی" ~ حرفه ای

 

مرحله 13) کلمه تعاریف

 

اگر شما نیاز به سرعت نگاه کردن به تعریف از یک کلمه یا عبارت، به سادگی استفاده تعریف: فرمان. شما می توانید به کلمه تلفظ با فشار دادن آیکون بلند گو حرف زدن گوش دهید.

 

جستجو به عنوان مثال: تعریف: مجموعهای

 

google-word-definitions.png

 

مرحله 14) از دست رفته واژه

 

همیشه یک یا دو کلمه از یک عبارت خاص، شعر آهنگ، نقل قول های فیلم، و یا چیز دیگری فراموش شده؟ شما می توانید یک ستاره به عنوان کلمات، که می تواند به شما کمک کند کلمه از دست رفته در یک عبارت پیدا * استفاده کنید.

 

به عنوان مثال جستجو: خیلی * در مورد هیچ چیز

 

مرحله 15) اخبار در یک خاص محل سکونت

 

اگر شما به دنبال اخبار مربوط به مکان خاص، شما می توانید محل استفاده: دستور برای جستجو در اخبار گوگل برای داستان از آن مکان.

 

جستجو به عنوان مثال: جنگ ستارگان محل سکونت:

 

گام 16) انواع سند خاص

 

اگر شما به دنبال برای پیدا کردن نتایج که از یک نوع خاص، شما می توانید نوع فایل اصلاح استفاده کنید: به عنوان مثال، شما ممکن است بخواهید برای پیدا کردن تنها ارائه پاورپوینت مربوط به بازاریابی داخلی.

 

به عنوان مثال جستجو: "بازاریابی داخلی" نوع فایل: PPT

 

مرحله 17) ترجمه

 

آیا می خواهید برای ترجمه یک کلمه یا عبارت ساده از یک زبان به زبان دیگر؟ بدون نیاز به رفتن به یک وب سایت ترجمه. فقط ترجمه [کلمه] به [زبان] جستجو کنید.

 

به عنوان مثال جستجو: ترجمه به زبان انگلیسی krankenwagen

 

مرحله 18) فهرست تلفن

 

بیایید می گویند کسی با شما تماس بر روی شماره تلفن همراه خود را، و شما نمی دانید که در آن است. اگر همه شما باید یک شماره تلفن است، شما می توانید آن را بر روی گوگل با استفاده از قابلیت دفترچه تلفن نگاه کنید.

 

به عنوان مثال جستجو: دفترچه تلفن: 617-555-1212

 

(توجه داشته باشید: تعداد در این مثال کار نمی کند شما باید به استفاده از تعداد واقعی به هیچ نتیجه..)

 

مرحله 19) کد ناحیه گرین کارت آمریکا

 

اگر همه شما باید انجام دهید این است برای نگاه کردن به کد منطقه برای یک شماره تلفن، فقط کد منطقه سه رقمی را وارد کنید و گوگل به شما خواهد گفت که در آن از است.

 

به عنوان مثال جستجو: 617

 

گام 20) کد پستی گرین کارت آمریکا

 

اگر شما نیاز به نگاه کردن به کد پستی را برای یک آدرس، به سادگی برای بقیه آدرس، از جمله شهر و یا نام شهرستان و دولت، استان، کشور و یا جستجو کنید. این نتایج را با یک کد منطقه بر می گردیم (در صورت وجود)،

 

به عنوان مثال جستجو: 25 خیابان اول، کمبریج، MA

 

گام 21) محدوده عددی

 

این یک نکته به ندرت استفاده می شود اما بسیار مفید است. بیایید می گویند شما می خواهید برای پیدا کردن نتایج که شامل هر یک از طیف از اعداد است. شما می توانید این را با استفاده از اصلاح X..Y انجام (در مورد این سخت به خواندن است، چه چیزی بین X و Y دو دوره هستند). این نوع از جستجو برای سال مفید است (به عنوان زیر نشان داده شده)، قیمت، و یا در هر نقطه که در آن شما می خواهید برای ارائه یک سری از اعداد.

 

به عنوان مثال جستجو: رئيس جمهور 1940..1950

 

مرحله 22) انبار (های اخیر نماد)

 

فقط یک نماد معتبر به عنوان عبارت جستجو را وارد کنید و گوگل به شما مالی فعلی و نمودار ریز سریع برای سهام است.

 

به عنوان مثال جستجو: GOOG

 

گام 23) ماشین حساب

 

دفعه بعد که شما نیاز به انجام محاسبات سریع، به جای آوردن تا اپلت ماشین حساب، شما فقط می توانید نوع بیان خود را به گوگل.

 

به عنوان مثال جستجو: 48512 * 1.02

 

گام 24) ماشین حساب نکته

 

همراه با یک ماشین حساب عادی، گوگل ساخته شده است در ماشین حساب نوک. فقط ماشین حساب نوک جستجو و شما می توانید این لایحه، نوک درصد و تعداد افراد تقسیم آن را تنظیم کنید.

 

جستجو به عنوان مثال: ماشین حساب نوک

 

google-tip-calculator.png

 

مرحله 25) تایمر

 

هنوز یک تایمر دستی ندارد؟ گوگل شما را تحت پوشش. فقط در مقدار زمان + کلمه "تایمر" و شمارش معکوس به طور خودکار آغاز خواهد شد

 

جستجو به عنوان مثال:

 

google-timer.png

 

جستجو به عنوان مثال: 20 دقیقه تایمر

 

گام 26) زمان سنج

 

جستجو "ماشین حساب، کرونومتر" و آن را آورد تا ماشین حساب، کرونومتر برای شما شروع به زمانی که شما آماده هستید.

 

جستجو به عنوان مثال: ماشین حساب، کرونومتر

 

گام 27) آب و هوا

 

دفعه بعد هم که شما به دنبال برای آب و هوا آمار سریع و یا یک پیش بینی برای یک منطقه خاص، جستجو برای آب و هوا به دنبال یک مکان. گوگل به شما هر دو قبل از نتایج جستجو برای اولین بار به من بدهید.

 

جستجو به عنوان مثال: آب و هوا کمبریج کارشناسی ارشد

 

weather-google-search.png

 

گام 28) طلوع و غروب بار

 

اگر کنجکاو هستید که خورشید طلوع خواهد کرد و مجموعه ای که روز در یک مکان خاص، انجام یک جستجو ساده در گوگل با کلمه طلوع یا غروب خورشید همراه با نام محل.

 

جستجو به عنوان مثال: Acadia نامیدند طلوع آفتاب

 

گام 29) پرواز وضعیت

 

اگر شما در خطوط هوایی و هواپیما عدد را به گوگل تایپ کنید، آن را به شما اطلاعات پرواز، وضعیت، و سایر اطلاعات مفید است.

 

جستجو به عنوان مثال: BA 181

 

google-flight-status.png

 

گام 30) ورزش نمرات و برنامه ها

 

می خواهم به دانستن آخرین نمرات ورزشی و برنامه های آینده تیم های مورد علاقه خود را و یا بازی یو پی اس؟ جستجوی یک نام تیم یک یا دو نام تیم و گوگل گوگل ورزشی به تف کردن نمرات و برنامه قبل از نتایج جستجو برای اولین بار استفاده کنید.

جستجو به عنوان مثال: منچستر یونایتد

گام 31) مقایسه غذایی

باور کنید یا نه، اگر شما تا به حال کنجکاو چگونه دو نوع از مواد غذایی (نسبتا عمومی) مقایسه با یکدیگر، شما می توانید یک جستجوی سریع گوگل تا ببینید که چگونه آنها در کالری متفاوت انجام دهید، چربی، پروتئین، کلسترول، سدیم، پتاسیم، و مواد مغذی دیگر است.

جستجو به عنوان مثال: پیتزا در مقابل کلم بروکلی

چه چیزی شما را راهنمایی های مورد علاقه جستجوی گوگل است؟ به اشتراک گذاشتن هر که من در بخش نظرات زیر دست رفته ام.

یادداشت سردبیر: این پست در ابتدا در ماه مارس 2007 منتشر شد و برای طراوت، دقت، و جامعیت به روز شد.منبع:hubspot


مطالب مرتبط