close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست

سئو چیست؟

وکیل 5 مهارت های ضروری که سازندگان لینک بزرگ می دانم

5 مهارت های ضروری که سازندگان لینک بزرگ می دانم

چهارشنبه 05 خرداد 1395
16:31

5 مهارت های ضروری که سازندگان لینک بزرگ می دانم

 

مدتی قبل، من یک مقاله در مورد چگونه سازندگان لینک نیاز به انجام بیش از فقط ساخت لینک نوشت. این یک مفهوم رمان نه در همه، حداقل نه در میان افرادی که درک کنند که هیچ چیز نباید در یک حباب در جستجوگرها و یا بازاریابی وجود دارد.با این حال، مهم نیست چقدر سخت گوگلسرکوب شیوه ارتباط ضعیف، ارتباط خود را هنوز هم ضروری است. شما هیچ ایده چگونه بسیاری از صاحبان کسب و کار به من می گویند که "ما همه چیز درست کار جز برای لینک کردم." و آنها هنوز هم فرض کنیم که اگر ما فقط پرتاب 10 پیوند در سایت خود را، آنها را از صفحه 3 ساقه تا به نقاط 1-3. گاهی اوقات حق با آنها است، اما بسیاری از آنها هم نیست.به عنوان یک فرد متخصص در لینک، من اغلب می یابند که به نظر من است خوش آمدید نیست که آن را به هر چیزی خارج از ساختمان لینک می آید. من SEO فنی و عمومی برای سال قبل از وارد شدن به ساختمان پیوند داد، به طوری که من می دانم که لینک تمام مشکلات را حل نمی کند و آنها به راحتی می توانید مشکل بیشتر اگر به طور نادرست انجام می شود، بسته به چه مقدار خطر مشخصات لینک می تواند تحمل ایجاد کنید. تنها به همین دلیل، به نظر من، آن را فقط خوب اگر یک سازنده لینک می داند در مورد بیش از لینک ها این کاملا حیاتی است.بنابراین چه چیزی آنها نیاز به دانستن و درک به منظور انجام بهترین کار ممکن است؟ در اینجا من (فعلی) پنج هستند.

 

1. چگونه به تجزیه و تحلیل یک سایت از نظر اقتدار کلی و ارتباط آن

این مسئله شایع ترین تیم من است با پیدا کردن دادن خوب است. این آسان است به چشم انداز تونل زمانی که شما در جستجوی یک، قطعه مربوطه خوبی از محتوا و شما کشف یک زیرصفحه که به نظر می رسد به بررسی تمام جعبه سمت راست.که صفحه خود را ممکن است شگفت انگیز است. این ممکن است به خوبی نوشته شده، برخی از نظرات خوب و سیگنال های اجتماعی و مربوط به سایت شما باشد. اما زمانی که شما در بقیه سایت که در آن صفحه وجود دارد نگاه کنید، شما چیزی جز نوشتن ضعیف، محتوای تصادفی و نازک و غیره.فقط لینک به خوبی در یک پروفایل لینک را می توان با آنهایی که بد هرحال، محتوای خوب در یک سایت را می توان با ضعیف هرحال به طور کلی. شاید شما یک زیرصفحه خوب زمانی که شما از طریق اولین 20 صفحه می SERPs گوگل نگاه با استفاده از برخی از تغییرات کلمات کلیدی دیوانه که شما brainstormed زمانی که شما شروع به دریافت نا امید. شاید آن صفحه خاص رتبه خوبی برای یک دوره مناسب و معقول.اما اگر شما برای کسب اطلاعات تماس نگاه کنید، و آن را 404، و سپس شما انجام یک جستجو سایت و توجه کنید که بسیاری از صفحات هرزنامه در آنها تزریق کرده اند، شما باید از خودتان بپرسید: آیا شما واقعا می خواهید به با در ارتباط باشد سایت موز ؟

 

2. چگونه ارتباط موثر و کارآمد، آن است که آیا از طریق تلفن است، از طریق ایمیل یا در رسانه های اجتماعی

مهارت های ارتباطی خوب می تواند شما را بسیار دور در زندگی است. در گذشته، ما سازندگان لینک که چنین ایمیل های طولانی و درهم و برهم است که من می خواهم که آنها را سه بار به عنوان خوانده شده به درک آنچه نقطه آنها داشتند و یا چه درخواست آنها درخواست شد به من فرستاده به کار است. من تا به حال مشتریان انجام همان چیزی.من هم به دوباره خواندن هر چیزی سه بار ندارد، و من کسی را که نمی داند. هنگامی که ما در حال تمام شدن 100 یا ناخواسته بیشتر ایمیل های هر روزه، آنهایی که مورد توجه قرار گرفتن و خواندن هستند آنهایی که به 15 دقیقه از طریق دریافت و درک نمی کنند.من یک تعداد عادلانه از ایمیل درخواست من برای شامل یک لینک به وب سایت شخصی را در سایت آژانس من و در سایت دیگری است که من خود را. من خواندن همه آنها، معمولا، اما این است که چون من از بسیاری از آنها به عنوان نمونه هایی از آنچه نیست.بسیاری از آنها به جزئیات زیادی در مورد آنچه که آنها از من می خواهید. اگر آنها به من مات و متحیر کردن نیست، من می خواهم آنها را فورا حذف کنید. حتی اگر من تنها آن زمان که قطراتش یک لینک در سایت برای کسی باز بود، من قطعا نمی توان انجام آن را برای آنهایی که استفاده از چهار پاراگراف به من بگو چرا از لینک بورس تحصیلی در سایت من واقعا بهترین انتخاب برای من نیست مشاهده مخاطبان.

3. چگونه به خزیدن سایت و شناسایی خزیدن و تغییر مسیر خطا

این کمک می کند تا جلوگیری از سایت خود را از دست دادن به سازندگان لینک شکسته و همچنین بهبود تجربه کاربر.من واقعا آن را نفرت زمانی که من یک سایت 30 صفحه است که نزدیک به 100 خطاهای جستجوی ببینید. من آن را نفرت زمانی که زنجیره تغییر مسیر و صفحاتی که هر دو نسخه بدون www و WWW وجود دارد. آن را تحریک کننده هنگامی که شما به لینک های داخلی که از طریق تغییر مسیر غیر ضروری بروید. آن را هنوز هم تا مشترک، هر چند.در حالی که من به وضوح دوست دارم که قادر به پیدا کردن فرصت لینک خراب خودم، من هرگز نمی خوام مشتریان من به آنهایی از دست دادن لینک به شکسته سازندگان لینک. شما باید قادر به چک کنید که لینک های ورودی هستند 404ing برای سایت شما، بنابراین شما می توانید از شکل چه باید بکنید.شما همچنین باید قادر به شناسایی مسائل تغییر مسیر است. من به تازگی با یک سایت است که در حدود 20 هدایت مجدد داخلی غیر ضروری بر روی هر صفحه داشته پرداخته است.من هنوز سایت های که 301 نیست تغییر مسیر یک نسخه از سایت به یک دیگر روبرو می شوند (یعنی بدون www و یک نسخه WWW.) اگر شما به اندازه کافی تغییر مسیر زنجیره ای، شما می توانید مشکل جدی داشته خوبی انجام می دهند این روز است.

 

4. چگونه به نگه داشتن چشم در تعادل مشخصات لینک

من با استفاده از با شکوه برای این کار، به عنوان من واقعا دوست دارم نمودار لنگر متن خود را، اما شما می توانید هر ابزار شما می خواهم، تا زمانی که آن کمک می کند تا زمانی که چیزی را از ضربت سخت زدن استفاده کنید.اگر می بینید که 75 درصد از مجریان یک کلمه کلیدی خاص هستند، آن زمان به صحبت کردن است. من نیز بررسی کنید تا ببینید که آیا هر لینک جدید دیوانه ظاهر، یا هر چیزی که فقط به نظر می رسد به من وجود دارد.بسیاری از مشتریان فعلی ما دارند سئو در کارکنان، بنابراین ما همیشه "نیاز" که برای بررسی این؛ با این حال، گاهی اوقات یک نظارت وجود دارد. شاید تیم لینک های متعدد با استفاده از مجریان و یا همان کسی ساخت برخی از لینک ها واقعا کم کیفیت. من می خواهم به دریافت یک ایده خوب از همه چیز که که در زمانی که من ساخت لینک، چرا که شما همیشه نمی توانید در مشتریان بستگی دارد به شما اجازه می دانم.

 

شکست لنگر شکوه

5. چگونه برای اجرای حداقل یک گزارش مهم است که ناخن زمانی که همه چیز را اشتباه رفت و سر و گوش آب چه می توانست اتفاق افتاده کمک می کند تا دو مکان مهم است که من برای این به نوبه خود وجود دارد:الگوریتم تغییر تاریخ MOZ را لیست تغییرات عمده تمام راه برگشت به 2000 (!!!!!) و همیشه در حال به روز شد. این کاملا برای من ارزشمند است. من در حال حاضر یک ایده خوب از به روز رسانی عمده و زمانی که آنها رخ داده است، اما هنوز هم خوب به آن همه در یک نقطه مثل این ذکر شده است. علاوه بر این، در این صفحه به روز رسانی که من دیده ام هرگز به سایت های من با کار تاثیر می گذارد، بنابراین من همیشه در اینجا چک کنید اگر من چیزی جدید در یک مشخصات را ببینید.

 

تاریخ تغییر الگوریتم

ارسال گلن گیب است گوگل در مورد چگونگی شناسایی صفحات با کیفیت پایین که ممکن است توسط پاندا ضربه شده است در مجموع چشم بازکن برای من بود چرا که روش او برای پیدا کردن صفحاتی که کاهش یافته است لیست است واقعا برای بسیاری از چیزهای دیگر مفید است.شاید همه شما دانست که چگونه به انجام این کار و انجام یک مقایسه تاریخ و به سرعت شکل که صفحات کاهش یافته است، اما من نه. و مثل من می گویم، من از استفاده از این روش برای شناسایی تمام انواع مسائل. من همیشه دوست دارم چک کنید اگر هر لینک ارجاع به سایت خود من رها کردن و یا شروع به انجام بهتر و همچنین بررسی چگونگی به خوبی سایت در رسانه های اجتماعی انجام می دهند.من می دانم که وظایف بی شماری دیگر که یک سازنده لینک باید قادر به انجام وجود دارد، اما این پنج من.مهم نیست که چه تخصص خود را، شما نیاز به یادگیری به عنوان آنجا که می توانید در مورد هر چیز دیگری در محیط زیست است. ساختمان پیوند بهترین آثار زمانی که شما با توجه به طیف حضور بازاریابی از یک سایت، نه فقط یک قسمت از آن را.برخی نظرات بیان شده در این مقاله ممکن است کسانی که از یک نویسنده مهمان و نه لزوما موتور جستجو زمین. نویسندگان کارکنان در اینجا ذکر شده است.منبع:searchengineland


مطالب مرتبط