close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست

سئو چیست؟

وکیل کلیدی از گوگل پاندا پنگوئنگوگل در حال حاضر با استفاده از سیستم یادگیری ماشین RankBrain خود را به روند هر

کلیدی از گوگل پاندا پنگوئنگوگل در حال حاضر با استفاده از سیستم یادگیری ماشین RankBrain خود را به روند هر

دوشنبه 07 تير 1395
15:37

مت مک گی زندگی می کنند، وبلاگ آیا SMX پیشرفته کلیدی با گری Illyes گوگل، اما من می خواستم به چکیده ای از نکات در که موضوع اصلی که من احساس مهم بود، زیرا بسیاری وجود دارد.

 

نویسندگی

 

ما شب گذشته به دست که گوگل دیگر با استفاده از مؤلف، و نه حتی برای مقالات در عمق. بنابراین در حال حاضر آن است که به حذف تألیف از صفحات خود، تقریبا دو سال از گوگل در اصل کشته شدن تألیف. بله، من می دانم که برای تلفن های موبایل عقب، اما اگر چه گوگل اعلام کرد که آنها با استفاده از نویسندگی، آنها به طور کامل نمی توقف استفاده از آن تا به حال متوقف شده است.

 

RankBrain

 

گری Illyes، پس از بسیاری از سوال از دنی سالیوان، توضیح داد که شما نمی توانید بهینه سازی و یا انجام جستجوگرها برای RankBrain. وی افزود هیچ "نمرات" وجود دارد برای RankBrain - اگر چه او می گویند او گفت: آنچه گوگل در گذشته گفت که RankBrain عامل رتبه بندی است، حتی اگر آن را ندارد نمره مانند سرعت صفحه، پاندا، پنگوئن و رتبه بندی های دیگر ادامه خواهد داد سیگنال های ممکن است.

 

 

پاندا

 

پاندا، الگوریتم کیفیت محتوای گوگل، هنوز یک روز رسانی مداوم. اما این به روز رسانی هنوز هم اتفاق می افتد بسیار به آرامی و "ماه" طول می کشد تا به طور کامل از حافظه جمع کردن هر چرخه. گوگل همچنان به خزیدن در وب و اختصاص نمره به سایت، و آن طول می کشد ماه که برای نمره به رول از به شاخص. بنابراین اگر چه پاندا پیوسته است، آن است که در زمان واقعی نیست، و آن آهسته است.

 

پنگوین

 

در کوتاه مدت، گری Illyes نمی خواهد یک جدول زمانی در زمانی که نسخه بعدی از پنگوئن منتشر خواهد شد است. او گفت که تیم در حال کار بر روی آن، و او نمی چرا که او اشتباه بسیاری از زمان ها در مورد تاریخ انتشار این بود که به یک تاریخ است.

 

AMP، دستیاران و رباتها

 

دنی سالیوان خواسته گری Illyes به سئو چیزی که باید برای در سال آینده و یا تا آماده است. گری Illyes به مخاطبان دو چیز است. او گفت که AMP است برای رفتن به بزرگ، و سئو و مدیران سایت باید در حال حاضر در مورد آماده شدن برای AMP فکر می کنم.

 

او همچنین گفت که دستیاران، رباتها و chatbots در حال پیشرفت و توسعه، و مدیران سایت باید با توجه به آن منطقه پرداخت. یکی به فرض کنیم او با اشاره به نه فقط اخبار گوگل دستیار از I / O، بلکه در اطراف همه استفاده از chatbots و رباتها مختلف این روزها استفاده می شود.

 

شاخص های تلفن همراه

 

گری Illyes گفت گوگل هنوز هم در صفحه اول تلفن همراه تنها کار می کند. تلفن همراه تنها شاخص ممکن است برای جستجوی گوشی های هوشمند استفاده و جدا از شاخص نرمال باشد. در حال حاضر، نتایج جستجوی گوگل برای دسکتاپ و استفاده از تلفن همراه همین شاخص و تقریبا همه از سیگنال های رتبه بندی شده است. گوگل به دنبال برای جدا برخی از آنها را. گوگل به ما در گذشته که آنها در حال آزمایش این را گفت، و گوگل است که به وضوح هنوز هم در صفحه اول تلفن همراه تنها کار می کند.

 

کنسول جستجوی Google اطلاعات بیشتری

 

به نظر می رسد پس از سه سال از گوگل داده های بیشتر و سابقه طولانی از داده ها در کنسول جستجوی گوگل قول داد، ممکن است در آینده. گری گفت که تیم در حال کار بر روی آن و نتیجهی تیم کنسول جستجوی Google با تیم خود در مورد ساخت مطمئن شوید که به مدیران سایت تاریخ با تجزیه و تحلیل ترافیک جستجوی خود و داده های دیگر در کنسول جستجو بسیار "مستقیم" بود.

 

هنگامی که این اتفاق خواهد افتاد هنوز مشخص نیست، اما پیام گری در اینجا تحویل مثبت بود.

 

تصویب HTTPS

 

گری Illyes گفت که 34 درصد از فهرست گوگل است در حال حاضر HTTPS - است که روند رشد بسیار بزرگ برای HTTPS. او همچنین شدت توصیه می شود که مدیران سایت در نظر مهاجرت وب سایت خود را از HTTP به HTTPS چه زودتر، و نه بعد.

گوگل در حال حاضر با استفاده از سیستم یادگیری ماشین RankBrain خود را به روند هر پرس و جو که موتور جستجو قلم، و سیستم در حال تغییر است رتبه بندی از تعداد زیادی از نمایش داده شد.

 

اخبار این هفته به عنوان بخشی از داستان Backchannel استیون لوی در مورد تلاش های یادگیری ماشین در گوگل ظاهر شده است. از داستان، در توجه به RankBrain:

 

گوگل شخصیتی در دقیقا چگونه آن را بهبود می بخشد جستجو (چیزی برای انجام با دم بلند؟ تفسیر بهتر از درخواست مبهم؟) اما دین می گوید که RankBrain است فازی است "که در هر پرس و جو،" و رتبه بندی واقعی "را تحت تاثیر قرار احتمالا در هر پرس و جو نمی اما در بسیاری از نمایش داده شد. "

 

چه چیزی بیشتر، آن را بسیار موثر است. از صدها نفر از "سیگنال" جستجو گوگل با استفاده از زمانی که آن را محاسبه رتبه بندی آن (یک سیگنال ممکن است موقعیت جغرافیایی کاربر، و یا اینکه آیا تیتر در صفحه منطبق بر متن در پرس و جو)، RankBrain حال حاضر به عنوان سومین مفید ترین امتیاز.

ما در حال حاضر شنیده قبل از آن RankBrain نظر گرفته شده است سیگنال رتبه بندی جستجو مفید ترین، پشت محتوا و لینک ها اما قبل از این، گوگل تا به حال تنها در ماه اکتبر گذشته گفت: علنی که RankBrain برای پردازش یک "بخش بزرگی" از 15 درصد از جستجوهای آن پیش از این هرگز دیده بود استفاده شد.

 

به طور خلاصه: گوگل به وضوح اعتماد به نفس در توانایی های مرموز RankBrain است که آن را در حال حاضر برای کمک به با هر پرس و جو که موتور جستجو قلم، بیش از دو تریلیون در سال است.

 

چه RankBrain ممکن است انجام

آنچه اتفاق می افتد این است که RankBrain در واقع تغییر در رتبه بندی نتایج جستجو برای تمام کسانی که نمایش داده شد، بلکه برای "زیادی" از آنها، به عنوان اعلام کرد. چطور ممکنه؟

 

که متناسب با آنچه ما در مورد RankBrain درک کرده ام: به نظر میرسد تا حد زیادی به عنوان یک ابزار پالایش جستجوهای استفاده می شود. گوگل به نظر می رسد به استفاده از آن در حال حاضر برای هر جستجو برای درک بهتر آنچه که جستجو می باشد در مورد. پس از آن، جنبه دیگری از RankBrain ممکن تحت تاثیر قرار چه نتایج در واقع به نظر می رسد و به چه منظور، اما نه همیشه.

 

تصور کنید که RankBrain جستجو برای بیند "بهترین فروشگاه گل در لس آنجلس." این ممکن است درک کنند که این شبیه به جستجوی دیگری است که شاید محبوب تر، مانند "بهترین مغازه ها LA گل." اگر چنین است، پس از آن ممکن است فقط ترجمه برای اولین بار جستجو در پشت صحنه به یک ثانیه. آن را انجام دهید چون برای جستجو محبوب تر، گوگل داده های کاربر خیلی بیشتر است که کمک می کند تا آن را احساس اعتماد به نفس بیشتری در مورد کیفیت نتایج.

 

در پایان، RankBrain بود تغییر رتبه بندی این نتایج. اما آن را انجام داد که تنها به دلیل آن که منجر به جستجوی مختلف، نه به خاطر آن استفاده می شود برخی از عوامل رتبه بندی ویژه برای تاثیر که لیست دقیق در چه ترتیبی ظاهر شد.

 

با این حال، گوگل گفته است که RankBrain همچنین به عنوان یک سیگنال واقعی رتبه بندی استفاده می شود، تکرار است که روز گذشته در SMX پیشرفته ما نشان می دهد.

 

هیچ چیز، اما تمرکز بر روی محتوای بزرگ: برای سئو و جستجو بازاریابان در مورد آنچه که آنها در حال حاضر که RankBrain نگاهداشته است تا باید انجام دهید نگران، پاسخ یکسان باقی می ماند. ، ما گفته شده است که حتی افرادی در گوگل کاملا نمی دانند که چگونه RankBrain چه این کار را. صادق باشید. اما در نهایت طراحی شده برای پاداش محتوای بزرگ است. پس در آن است که همیشه مورد با SEO شده تمرکز، و شما را در مسیر حق با شماست.


مطالب مرتبط