close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست

سئو چیست؟

وکیل تاثیر هاست در سئو

تاثیر هاست در سئو

چهارشنبه 09 فروردين 1396
0:53

هاست چه تاثیری در سئو سایت میگذارد

تغییر مکان از میزبان وب شما می توانید وب سایت خود را از چندین راه مختلف را تحت تاثیر قرار. یکی از این جستجوگرها و شما موقعیت را موتور های جستجو سایت است. اگرچه بسیاری از این باورند که تغییرات مکان تنها یک اثر حداقل در رتبه در جستجوگرها یک سایت، در اینجا چند نکته که نشان دهد که چگونه می تواند اثرات قابل توجه است.

محل سرور

گوگل، از زمانی که آغاز به کار خود، شده است تلاش برای سازماندهی نتایج جستجو بر اساس ارتباط - که یکی از این محل که در آن جستجو سرچشمه گرفته است. در اصل، این نتایج را با یک جستجو در یک کشور خاص تولید می وب سایت های واقع در آن کشور اولویت بندی کنید.گوگل در ابتدا با تکیه بر دامین با پسوند (بالا دامنه) برای به انجام رساندن این. با این حال، آنها نیز شروع به استفاده از آدرس های IP برای تعیین محل از وب سایت. انجام این کار بهبود کیفیت از نتایج جستجو به طور چشمگیری (از نظر محل). هنگام تغییر میزبان وب و یا میزبانی مکان، بهتر است به در نظر گرفتن محل سرور. اگر سایت شما در یک کشور خاص متمرکز شده است، مانند ایالات متحده آمریکا، میزبان شما و سرورهای آن و زیرساخت نیز باید وجود دارد واقع شود نیز هست. اگر نه، رتبه بندی خود را می تواند به طور قابل توجهی تحت تاثیر قرار. اگر شما در حال تغییر به یک میزبان جدید است که در همان کشور است، پس از این باید سایت خود را تحت تاثیر قرار دهد، اما شما همچنین نیاز به در نظر گرفتن عوامل دیگر نیز هست.

 

کیفیت سرور

هنگام تعویض به یک میزبان جدید، شما نیاز به در نظر گرفتن کیفیت سرور های خود را. این نه تنها کیفیت فیزیکی، اما به آنها چگونه سرور های خود را و همچنین مدیریت کند. اگر میزبان است، تمایل دارد به جمعیت سرور خود را با بسیاری از سایت ها و شما در یک برنامه سرور مشترک استفاده میکنید، عملکرد سایت خود را قطعا تحت تاثیر قرار خواهد.

صفحه در حال بارگیری سرعت

گوگل در نظر گرفتن سرعت بارگذاری صفحه که آن را به رتبه بندی می آید. اگر صفحات شما را بیش از 2 ثانیه برای بارگذاری، گوگل رتبه بندی خود را رها کنید.هنگام تغییر میزبان وب، شما نیاز به در نقاط قوت و ضعف میزبان جدید دقت نگاه کنید. میزبان محبوب همیشه به این معنی نیست که آنها خدمات با کیفیت ارائه می کنند، اگر چه ممکن است که راه نگاه. در واقع، بیش از حد محبوب می تواند معایب آن را به عنوان آنها به احتمال زیاد میزبان کاملا تعدادی از سایت های. همچنین، اگر شما با توجه به ثبت نام برای یک حساب میزبانی مشترک، لطفا دوباره فکر می کنم و تجدید نظر کند. بودن در یک محیط مشترک است هرگز چیز خوبی مگر اینکه بودجه یک محدودیت بزرگ است. اگر بودجه شما اجازه می دهد تا، همیشه یک پلان میزبانی وب لینوکس سرور مجازی مانند برنامه های SSD لینوکس سرور مجازی ما را انتخاب کنید، به عنوان آنها همیشه بهتر از حساب های میزبانی مشترک انجام خواهد شد.

میزبانی وب

اگر شما در حال تغییر به یک میزبان جدید و با توجه به طرح میزبانی جدید، این نیز می تواند بهینه سازی سایت شما تاثیر می گذارد، به خصوص اگر شما قصد به جمع و جور به هر دلیلی. برنامه های هاستینگ انجام عملکرد وب سایت تاثیر می گذارد. اگر شما در حال حرکت در یک پلان میزبانی وب، پس از آن یک فرصت خوب که این حرکت سایت خود را مثبت تحت تاثیر قرار است.تغییر مکان سایت می تواند به از کار افتادگی در نتیجه اگر به درستی انجام نشده است. این معمولا اتفاق می افتد زمانی که یک سایت در حال انتظار برای DNS برای انتشار، که می تواند در هر نقطه از 24 تا 72 ساعت طول می کشد. اگر سایت شما پایین در طول این دوره، پس از آن شما می توانید انتظار داشته باشید که رتبه بندی خود را مبتلا شده اند. بهترین راه برای جلوگیری از این است که سایت خود را هنوز بر روی میزبان قدیمی در حالی که شما در حال ایجاد دقیق تکراری بر روی میزبان های جدید است. هنگامی که دی ان اس را به طور کامل منتشر شده است، وب سایت خود را ادامه خواهد داد تا اگر چیزی اتفاق افتاده را اجرا کنید.

تغییر ساختار وب سایت

یکی از دلایل اینکه چرا شما نیاز به ایجاد دقیق تکراری از سایت خود را هنگامی که در حال حرکت به یک میزبان جدید است که، گوگل و دیگر موتورهای جستجو مشکلات که آن را به تغییرات در ساختار وب سایت می آید. به عنوان مثال، اگر شما سیستم مدیریت محتوا خود را تغییر و پیکربندی مجدد ساختار سایت شما، گوگل ممکن است این به عنوان یک سایت جدید را ببینید و این خود را در جستجوگرها به شیوه ای منفی تحت تاثیر قرار.اگر شما قصد حرکت سایت خود را به یک میزبان جدید، سپس آن را بهتر است که شما از عواقب در نظر بگیرید. این حرکت ممکن است بهینه سازی سایت شما مثبت دوباره تحت تاثیر قرار دهد، اما پس از آن ممکن است، بسته به این که میزبان شما را انتخاب نمایید. ما، در  انجام شده است مهاجرت موفقیت برای تقریبا 14 سال برای هزاران نفر از مشتریان راضی.


مطالب مرتبط