close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست

سئو چیست؟

وکیل تغییر http به https در سئو

تغییر http به https در سئو

سه شنبه 31 فروردين 1395
13:58

تغییر http به https در سئو

https                                                                                                                                         جستجوگر ها به تامین امنیت یک وب سایت با وجود مزایای متعددی از تعویض به HTTPS، بسیاری از متخصصین سئو و صاحبان وب سایت انجام نمی کنم. برای کسانی که احساس با چشم انداز از تعویض به HTTPS مرعوب، مقاله نویس پاتریک Stox را تجزیه می روند.زمانی که من این مقاله، نوشت: " چرا همه باید در حال حرکت به HTTP / 2 ،آن را به آگاهی به ارتقاء پروتکل بسیار جذاب است که من فکر کردم یک پیروزی آسان را به یک وب سایت سریع تر بود بود.

 

از آن زمان، من به صدها نفر از صاحبان کسب و کار و سئو در مورد ارتقاء سخن گفته اند، ده ها تن از ارتقاء انجام و troubleshot ده ها تن دیگر. من متوجه شده اند که هنوز هم یک مانع بزرگ برای هر دو صاحبان کسب و کار و سئو وجود دارد: HTTPS. لحظه ای مارپیچ با HTTP / 2 است که اکثر مرورگرهای تنها این پروتکل جدید را روی یک اتصال امن، که به معنی شما برای مهاجرت وب سایت خود را به HTTPS پشتیبانی می کنند.باید به عنوان یک شوک به هر کسی که گوگل و بسیاری دیگر خواهید وب را امن تر آمده است. گوگل خود را به حال کمپین HTTPS در همه جا ، آنها اعلام کرد HTTPS به عنوان یک سیگنال رتبه بندی ، و آنها را آغاز نمایه سازی صفحات ایمن بیش از صفحات نا امن . آنها حتی راهنمای خود را دارند، " ایمن وب سایت شما با HTTPS "، که من همه را تشویق به خواندن، همراه با این مقاله.

با این حال با تمام این فشار به سمت یک وب امن تر، واقعیت باقی می ماند: کمتر از 0.1٪ از وب سایت امن هستند .

به نظر می رسد مثل هر کس در تلاش است تا آن را به عنوان آسان که ممکن است به تغییر با از بین بردن موانع ورود، مانند هزینه. بیایید رمزگذاری ارائه می دهد گواهی رایگان (Sidenote: من بسیار خوشحال است که Google Chrome تنها nofollow در لینک حمایت پرداخت خود هستم پس به نام کردن .) میزبان بسیاری از وب سایت ها و CDN ها نیز ارائه گواهینامه های امنیتی رایگان برای تشویق مردم به سوئیچ، اما بسیاری از مردم هنوز در حال حرکت است.

چرا به HTTPS حرکت می کند؟

گوگل شناسایی دلایل متعددی را برای تغییر به HTTPS در راهنمای مهاجرت به وب سایت خود:

داده های ارسال شده با استفاده از HTTPS است از طریق پروتکل امنیت لایه انتقال (TLS)، فراهم می کند که سه لایه کلید حفاظت از امن:

رمزگذاری. رمزگذاری داده های مبادله شده به نگه داشتن آن از استراق سمع امن. این بدان معناست که در حالی که کاربر در حال مشاهده یک وب سایت، هیچ کس نمی تواند "گوش دادن" به مکالمات خود را، پیگیری فعالیت های خود را در سراسر صفحات متعدد و یا سرقت اطلاعات خود را.

تمامیت داده ها و داده ها قابل تغییر نیست و یا در حین انتقال خراب شده، عمدا یا در غیر این صورت، بدون اینکه شناسایی.

احراز هویت. ثابت می کند که کاربران خود را با وب سایت مورد نظر ارتباط برقرار کنید. آن را در برابر حملات man-in-the-middle را محافظت می کند و اعتماد کاربر، که ترجمه را به منافع کسب و کار است.

وجود دارد مزایای دیگر، هر چند، از جمله افزایش رتبه بندی گوگل که قبلا ذکر شد.

ساخت سوئیچ به HTTPS نیز با از دست دادن داده ها ارجاع که اتفاق می افتد زمانی که ارزش ارجاع در هدر کاهش یافته است در هنگام تعویض از یک وب سایت امن به وب سایت های نا امن کمک می کند. برنامه تجزیه و تحلیل نسبت ترافیک بدون ارزش ارجاع به عنوان مستقیم، که حساب برای بخش بزرگی از آنچه که به نام " ترافیک تاریک ."

سوئیچ همچنین مانع از بسیاری از چیزهای بد، مانند زمانی که AT & T شد تزریق تبلیغات به نقاط مهم خود . آنها نمی توانستند برای تزریق این تبلیغات بر روی یک وب سایت با HTTPS بوده است.

آیا امن HTTPS به وب سایت من؟

مردم شنیدن HTTPS به عنوان یک پروتکل امن مراجعه کننده به، و آنها فکر می کنم این محافظت وب سایت خود را. واقعیت این است که وب سایت خود را محافظت نمی کند، و شما هنوز هم ممکن است آسیب پذیر است به یک یا بیشتر از موارد زیر:

حملات جمع و جور

SSL / vulnerabilites TLS

Heatbleed، پودل، Logjam، و غیره

هک یک وب سایت، سرور و یا شبکه

آسیب پذیری نرم افزار

حملات نیروی بی رحم

حملات DDOS

ساخت سوئیچ از HTTP به HTTPS

شروع با یک سرور تست. این مهم است زیرا شما اجازه می دهد همه چیز را درست و آزمون بدون درهم کوبیدن آن را در زمان واقعی است. حتی اگر شما در حال انجام سوئیچ بدون سرور آزمون، تقریبا هیچ چیزی شما می توانید انجام دهید که شما نمی توانید از بازیابی وجود دارد، اما آن را هنوز هم بهترین عمل به یک طرح و همه چیز را مورد آزمایش قرار جلوتر از زمان است.

خزیدن در وب سایت فعلی به طوری که شما می دانیم که دولت فعلی از وب سایت و برای اهداف مقایسه است.

خوانده شده اسناد مورد سرور و یا CDN خود را برای HTTPS. من به بسیاری از سرگرم کننده مسائل CDN را اجرا کنید، اما همچنین می تواند ساده باشد.

دریافت گواهی نامه های امنیتی و نصب بر روی سرور. این بسته به محیط و سرور میزبانی خود را راه اندازی بیش از حد متفاوت خواهد بود برای من برای رفتن به جزئیات، اما این روند معمولا به خوبی مستند شده است.

مراجع به روز رسانی در محتوا. این معمولا می تواند با جستجو و جایگزینی در پایگاه داده انجام شود. شما می خواهید برای به روز رسانی تمام ارجاعات به لینک های داخلی به استفاده از HTTPS یا مسیرهای نسبی.

به روز رسانی مراجع در قالب. باز هم، بسته به اینکه چگونه شما اعزام، این ممکن است با دستگاه گوارش و یا به سادگی دفترچه یادداشت ++ انجام شود، اما شما می خواهید مطمئن شوید ارجاع به اسکریپت ها، تصاویر، لینک ها و غیره هستند یا با استفاده از HTTPS یا مسیرهای نسبی.

به روز رسانی برچسب ها متعارف. اکثر سیستم های مدیریت محتوا مراقبت از این برای زمانی که شما را به سوئیچ، اما دو چک، چرا که همیشه چنین نیست را.

به روز رسانی برچسب ها های hreflang اگر وب سایت شما آنها را، و یا هر تگ های دیگر مانند تگ های OG که برای ماده استفاده می کند. باز هم، بسیاری از سیستم های CMS خواهد مراقبت از این را، اما آن را به بهترین وجه آن QA فقط در مورد.

به روز رسانی هر پلاگین / ماژول / اضافه کردن فایرفاکس به معافیت هیچ چیز مطمئن و هیچ چیز شامل محتوای ناامن است. من معمولا دیدن سایت جستجو و فرم های داخلی از دست رفته.

تنظیمات CMS خاص ممکن است نیاز به تغییر کند. برای سیستم های عمده سیستم مدیریت محتوا، این معمولا به خوبی مستند در راهنماهای مهاجرت.

خزیدن در وب سایت مطمئن شوید که شما هیچ لینک را از دست ندهید و هیچ چیز خراب شده است. شما می توانید هر محتوای ناامن در یک صادرات فریاد قورباغه گزارش در صورتی که این خزنده شما با استفاده از است.

اطمینان حاصل کنید که هر گونه اسکریپت های خارجی که پشتیبانی از HTTPS به نام.

مجبور HTTPS با تغییر مسیر. این بر روی سرور و پیکربندی اما به خوبی مستند برای آپاچی، انجیناکس و IIS شما بستگی دارد.

به روز رسانی های قدیمی تغییر مسیر در حال حاضر در محل (و در حالی که شما در آن هستید، لینک های از دست رفته خود را تماس از تغییر مسیرهایی که در طول سال انجام نشده است). من در طول پرسش و پاسخ از SEO پنل فنی در SMX غرب که من یک قطره سایت در رتبه بندی و یا ترافیک در هنگام تعویض به HTTPS به حال هرگز ذکر شد، و بسیاری از مردم از من در این مورد سوال. علت سعی و کوشش در تغییر مسیر و تغییر مسیر زنجیره است به احتمال زیاد تفاوت، به عنوان این چیزی است که من می بینم خراب مهاجرت در هنگام عیب یابی است.

خزیدن صفحات قدیمی برای هر تغییرمسیر شکسته و یا هر زنجیره تغییر مسیر، که شما می توانید در یک گزارش با فریاد قورباغه را پیدا

نقشه سایت به روز رسانی به استفاده از نسخه های HTTPS از آدرس ها.

به روز رسانی فایل robots.txt خود را که شامل نقشه سایت جدید خود را.

فعال کردن HSTS. این مرورگر به همیشه استفاده از HTTPS، که حذف چک سمت سرور می کند و بار وب سایت خود را سریع تر می کند. این هم می تواند سردرگمی در زمان می شود، پس از تغییر مسیر به عنوان 307. نشان آن می تواند یک 301 یا یک 302 در پشت آن، هر چند، و شما ممکن است نیاز به پاک کردن کش مرورگر خود را به دیدن که.

فعال کردن OCSP صتبلرس. این را قادر می سازد یک سرور به بررسی کنید که آیا گواهی نامه امنیتی به جای یک مرورگر است که به مرورگر را از نیاز به دانلود و یا ارجاع متقابل با قدرت گواهی صدور نگه می دارد را لغو کرد.

اضافه کردن پشتیبانی از HTTP / 2.

اضافه کردن نسخه HTTPS سایت خود را به تمام نسخه های موتور جستجو از ابزار وب مستر که شما با استفاده و بارگذاری نقشه سایت جدید با HTTPS به آنها. این مهم است، به عنوان من دیده ام قطره ترافیک تشخیص داده چرا که آنها از ترافیک در قطره مشخصات HTTP را دیدم، زمانی که ترافیک در واقعیت به نمایه HTTPS نقل مکان کرد. توجه داشته باشید دیگر این است که شما نیاز به استفاده از تغییر آدرس ابزار در هنگام تعویض از HTTP به HTTPS.

به روز رسانی فایل رد خود را اگر شما یکی از نسخه HTTPS بود.

به روز رسانی تنظیمات پارامتر URL خود را اگر شما این پیکربندی است.

برو زندگی می کنند!

در پلت فرم تجزیه و تحلیل خود، مطمئن شوید که شما URL پیش فرض به روز رسانی صورت مورد نیاز است تا اطمینان حاصل شود که شما در حال ردیابی HTTPS به درستی، و اضافه کردن یادداشت در مورد تغییر به طوری که شما می دانید هنگامی که آن را برای مراجعات بعدی رخ داده است.

به روز رسانی تعداد سهم های اجتماعی خود را. وجود دارد بسیاری از اشکالهای این، در آن برخی از شبکه ها شمارش از طریق API های خود را انتقال، در حالی که دیگران نمی خواهد. در حال حاضر وجود دارد راهنمایی برای این اطراف اگر شما علاقه مند به نگهداری تعداد سهم خود را می باشد.

به روز رسانی هر رسانه، ایمیل و یا اتوماسیون بازاریابی کمپین های پرداخت به استفاده از نسخهHTTPS از آدرس ها.

به روز رسانی هر ابزار دیگر مانند A / B تست نرم افزار، نقشههای و ردیابی کلمات کلیدی به استفاده از نسخه HTTPS از آدرس ها.

نظارت بر همه چیز در طول مهاجرت و بررسی، دو چک و سه بررسی تا مطمئن شوید همه چیز هموار. بسیاری از مکان های که در آن همه چیز می تواند به اشتباه وجود دارد، و به نظر می رسد مسائل معمولا چند که می آیند تا در هر سوئیچ به HTTPS وجود دارد.

یک سوال من اغلب خواسته است اگر لینک های ورودی باید تمیز شود. این مقدار زیادی از توسعه و تلاش است. اگر شما هم، پس مطمئن شوید که؛ اما به احتمال زیاد شما مشغول چیزهای دیگر، و من احساس نمی آن کاملا ضروری است. با این حال، شما باید لینک در هر خواص است که شما کنترل، مانند پروفایل های اجتماعی به روز رسانی.

 

مشکلات متداول با مهاجرت HTTPS

چیزهایی که اشتباه می تواند به عبارتند از:

 

جلوگیری از خزنده نسخه HTTP از سایت، و یا جلوگیری از سایت گوگل می خزد به طور کلی (معمولا به دلیل عدم به روز رسانی سرور آزمون اجازه می دهد تا رباتها اتفاق می افتد).

تقلید مسائل محتوا، با هر دو HTTPS و HTTP نسخه از صفحات نمایش؛ و

نسخه های مختلف از نمایش صفحه در HTTP و HTTPS.

بسیاری از مشکلات مشترک با مهاجرت HTTPS هستند در نتیجه از تغییر مسیر نادرست اجرا شده است. (من نیز تا به حال بار سرگرم کننده تمیز کردن وب سایت هایی که تغییر کل ساختار / طراحی خود را در حالی ساخت سوئیچ به HTTPS.)

 

تغییرمسیر سزاوار بخش خود

همانطور که در بالا گفته شد، از مشکلات اصلی من با مهاجرت به HTTPS باید با تغییر مسیر. این کمکی نمی کند که این تغییر می تواند در سطح ثبت انجام می شود، در پیکربندی سرور، و یا حتی در یک فایل htaccess. همه "اشکالهای." خود را

 

تغییرمسیر شکست خورده و تغییر مسیر زنجیره تقریبا همیشه مسائل. مطمئن باشید برای بررسی زیرصفحه، و همچنین صفحه اصلی؛ بسته به اینکه چگونه قوانین نوشته شده اند و جایی که آنها در آن قرار دارند، این را می توان متفاوت است. شما همچنین نیاز به در واقع در آنچه که در این تا آنجا که به کدهای وضعیت و گره ای نگاه کنید، نه فقط اینکه آیا آنها شما را وادار به صفحه درست.

 

این قطعا کمک نمی کند که اسناد و مدارک آپاچی برای این یک 301 و Apache پیش فرض به 302. کد زیر باید به R = 301 به روز شامل نمی شود.

 

  RewriteEngine در

  # این قابلیت بازنویسی را قادر خواهد ساخت

 

  کنید RewriteCond٪ {HTTPS}! = در

  # این چک به مطمئن شوید که اتصال هم اکنون در HTTPS نیست

 

  RewriteRule ^ / HTTPS (*): //٪ {SERVER_NAME} / $ 1 [R، L]

  # این قانون خواهد کاربران را از محل اصلی خود تغییر مسیر، به همان محل اما با استفاده ازHTTPS.

  # یعنی http://www.example.com/foo/ به https://www.example.com/foo/

  # این علامت اختیاری ساخته شده است به طوری که این هم در httpd.conf کار خواهد کرد

  # یا زمینه از .htaccess

من دیده ام سایت از این اشتباه بازیابی در هنگام تعویض، اما به نظر می رسد تنها چند ماه اتفاق می افتد بعد، زمانی که گوگل چهره چه اتفاقی افتاده و تصحیح اشتباه خود قرار دهد.

 

حتی بهترین ما را شکست در زمان:

 

گوگل 302 تغییر مسیر برای ابزار وب مستر گوگل در هنگام تعویض به HTTPS

اعتماد اما بررسی. من استفاده از ابزار مانند فریاد قورباغه و راه Ayima تغییر مسیر به بررسی سریع برخی از URL های قدیمی - و یا، با برخی از دستکاری اکسل، به انجام چک فله در حجم انبوهی از آدرس ها و تغییر مسیر های قدیمی تر. این کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که همه چیز را هدایت به درستی و بدون هاپ متعدد.

 

(بخش "چک کردن کار ما" در "را مشاهده کنید نگاهی لینک شما از دست داده " برای کمک در بازسازی URL ها را به خزیدن.)

 

بسته شدن افکار در HTTPS

به عبارت ساده، HTTPS است و نه دور. HTTP / 2، گوگل AMP و پروتکل QUIC گوگل (که به احتمال زیاد به زودی استاندارد شود) تمام نیاز اتصال به شبکه امن برای مرورگرهای استفاده از آنها. حقیقت این است که HTTPS است که سخت توسط قدرت می شود که تحت فشار قرار دادند، و از آن زمان به سوئیچ.

 

بسیاری از مشکلاتی که من از برنامه ریزی ضعیف، پیاده سازی ضعیف و یا ردیابی فقیر هستند. اگر شما مراحل من داده شده اند تعقیب، شما باید کمی به هیچ مشکل زمانی که مهاجرت از HTTP بهHTTPS.

 

نظر مورد علاقه من در مورد این موضوع است از Gary Illyes، یک روند گوگل مدیر سایت تحلیلگر:

 

اگر شما یک SEO هستید و شما توصیه میکنند که نباید HTTPS، شما در اشتباه هستید و شما باید احساس بد است.منبع:searchengineland

 


مطالب مرتبط