close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست

سئو چیست؟

وکیل ریدایرکت 301

ریدایرکت 301

جمعه 10 ارديبهشت 1395
11:38

ریدایرکت 301

ریدایرکت 301

ریدایرکت 301 تغییر مسیر روند حمل و نقل یک URL به یک URL متفاوت است.سئو سایت سه نوع اصلی از تغییر مسیر وجود دارد: 301، 302، و تازه کردن متا.

انواع تغییرمسیر

  • 301، "انتقال دائم" -Recommended برای جستجوگرها
  • 302، "یافت نشد" و یا "به طور موقت انتقال داده شده"
  • متا تازه کردن

یک تغییر مسیر چیست؟

کد ریدایرکت یک تغییر مسیر یک راه برای ارسال هر دو کاربران و موتورهای جستجو به یک متفاوت است URL را از یکی از آنها در اصل درخواست شده است. در زیر شرح برخی از انواع معمول استفاده می شود تغییر مسیر می باشد.

301 انتقال دائم

یک تغییر مسیر 301 تغییر مسیر دائمی که بین 90-99 درصد از آب را لینک کنید (قدرت رتبه بندی) عبور می کند به صفحه هدایت می شوید است. 301 اشاره به وضعیت کد HTTP برای این نوع از ریدایرکت چیست تغییر مسیر است. در اکثر موارد، تغییر مسیر 301 بهترین روش برای اجرای تغییرمسیر در یک وب سایت است.

302 یافت (HTTP 1.1) / انتقال موقت (HTTP 1.0)

302 تغییر مسیر یک تغییر مسیر موقت است. عبور از آن | 0 درصد از آب را لینک کنید (رتبه بندی قدرت) و، در اکثر موارد، نباید استفاده شود. اینترنت قابل اجرا بر روی پروتکل انتقال ابرمتن به نام پروتکل (HTTP) که دیکته چگونه URL ها کار می کنند. این دو نسخه اصلی، 1.0 و 1.1. در نسخه اول، 302 مراجعه کننده به کد وضعیت "نقل مکان کرد به طور موقت." این در نسخه 1.1 به معنی تغییر یافت "یافت."

307 منتقل شده به طور موقت (HTTP 1.1 تنها)

307 تغییر مسیر HTTP 1.1 جانشین 302 تغییر مسیر است. در حالی که خزنده عمده آن را مانند یک 302 در برخی موارد درمان خواهد، بهتر است به استفاده از یک 301 برای تقریبا در همه موارد. به جز این است که محتوای واقعا (مانند تعمیر و نگهداری در طول) نقل مکان کرد تنها به طور موقت و سرور در حال حاضر توسط موتورهای جستجو به عنوان 1.1 سازگار شناسایی شده است. از آن اساسا غیر ممکن است برای تعیین اینکه آیا یا نه موتورهای جستجو یک صفحه به عنوان سازگار را شناسایی کرده اند، آن است که به طور کلی بهترین استفاده از یک 302 برای محتوا که به طور موقت منتقل شده است.

متا تازه کردن

ریدایرکت دامنه تازه متا یک نوع تغییر مسیر اجرا در سطح صفحه به جای سطح سرور. آنها معمولا آهسته تر، و نه یک روش توصیه می شود SEO می باشد. آنها اغلب با یک شمارش معکوس پنج ثانیه با متن همراه "اگر شما به در پنج ثانیه منتقل نشدید اینجا را کلیک کنید." تازه متا انجام تصویب برخی از آب را لینک کنید، اما به عنوان یک تاکتیک جستجوگرها به دلیل قابلیت استفاده فقیر و از دست دادن آب لینک گذشت توصیه نمی شود.

SEO بهترین تمرین

ریدایرکت روش معمول برای تغییر مسیر است URL را به دیگری. هنگامی که انجام این، بسیار مهم به مشاهده بهترین شیوه به منظور حفظ است ارزش جستجوگرها .

اولین مثال معمول از این طول می کشد با یک سناریو ساده است: یک URL است که نیاز به تغییر مسیر به آدرس دیگری را به طور دائم.

گزینه های متعدد برای انجام این کار وجود دارد، اما به طور کلی، تغییر مسیر 301 ترجیح داده شده برای هر دو کاربران و موتورهای جستجو است. خدمت به 301 نشان می دهد به هر دو مرورگر و رباتها موتور جستجو که صفحه تا به طور دائم منتقل شده است. موتورهای جستجو این است که این به این معنی است که نه تنها در صفحه مکان را تغییر داد، اما این محتوا و یا نسخه به روز شده آن را می توان در آدرس جدید یافت می شود. موتورهای هر وزن لینک را از صفحه اصلی به آدرس جدید به شرح زیر ادامه می دهند،:

تغییر مسیر 301 گوگل

آگاه باشید که در هنگام حرکت یک صفحه از یک URL دیگر، موتورهای جستجو خواهد شد برخی از زمان به کشف 301 اعتبار صفحه جدید با را، به رسمیت شناختن آن، و رتبه بندی و اعتماد از سلف خود. این فرایند می تواند طولانی اگر عنکبوت موتور جستجو به ندرت در صفحه وب داده شده مراجعه کنید، و یا اگر URL جدید به درستی حل و فصل نیست.

گزینه های دیگر برای تغییر مسیر، مانند 302s و تازه متا و جایگزین های فقیر هستند، به عنوان آنها به طور کلی رتبه بندی عبور نمی کند و جستجو ارزش موتور مانند یک اراده تغییر مسیر 301. تنها زمانی این تغییر مسیر جایگزین خوب است اگر یک وب مستر هدفمند نمی خواهند به تصویب آب لینک را از صفحه قدیمی به جدید.

انتقال محتویات پیچیده تر می شود وقتی کل یک سایت را تغییر آن دامنه یا هنگام حرکت محتوا از یک دامنه را به دیگری. با توجه به سوء استفاده توسط اسپم و سوء ظن توسط موتورهای جستجو، 301s بین حوزه گاهی اوقات نیاز به زمان بیشتری به درستی spidered و شمارش. برای اطلاعات بیشتر در حال حرکت سایت های، و دستیابی به SEO دوستانه دامنه مهاجرت: اینفوگرافیک .

301 تغییرمسیر در آپاچی

مسئله:

برگشت وقتی برای اولین بار از وب سایت ما راه اندازی شد، seomoz.org، آن را در www.socengine.com/seo/ و نه در دامنه خود را برگزار شد. زمانی که توسعه دهندگان اصلی در حال حرکت seomoz.org به سرور اختصاصی خود بودند، آنها می خواستند آن را به عنوان دامنه خود را نه به عنوان یک زیر شاخه از socengine.com دیده می شود. آنها مورد نیاز بازدید کنندگان دسترسی به هر چیزی در www.socengine.com/seo/ به www.seomoz.org هدایت می شوید. تغییر مسیر به حال به جای چند تغییر فایل و نام فولدر و تا به حال با 301 تغییرمسیر به منظور موتور پسند جستجو انجام می شود. آنها همچنین نیاز به جلو http://seomoz.org، بیش از حد، برای اهداف زیبایی شناسانه و برای جلوگیری از canonicalization خطا است.

راه حل:

ساده ترین روش برای انجام این کار شده اند به اضافه 301 تغییرمسیر به کد پی اچ پی که شده seomoz.org با استفاده از پی اچ پی هدر تابع. با استفاده از قدرت از ماژول آپاچیmod_rewrite را ، با این حال، توسعه دهندگان متوجه آنها می توانند الگوهای خاص برای تمام پوشه ها مطابقت و هدایت آنها به آدرس ها جدید خود را بدون نیاز به از طریق هر اسکریپت PHP است.

نصب و راه اندازی:

برای این منظور به کار، یک وب سرور نیاز دارند از mod_rewrite ماژول آپاچی نصب شده است.

بسیاری از تاسیسات آپاچی خواهد از mod_rewrite پیش فرض نصب شده است. سرور اصلی سئو زد توزیع FreeBSD را لینوکس و mod_rewrite طور پیش فرض گنجانده شده است. به چک کنید اگر ماژول نصب شده است، یک توسعه دهنده می تواند بررسی آن است که کار با اضافه کردن خط زیر را به فایل پیکربندی آپاچی و یا به یک فایل htaccess اجرا:

RewriteEngine On
زمینه

ماژول mod_rewrite را در عمل در هر سرور بافت و یا در هر دایرکتوری زمینه.

زمینه هر سرور از یک توسعه دهنده باید فایل پیکربندی آپاچی، httpd.conf را ویرایش کنید. زمینه هر دایرکتوری با استفاده از .htaccess را فایل هایی که در هر پوشه یک کاربر می خواهد به پیکربندی وجود داشته باشد. اگر یک مدیر سایت می تواند فایل httpd.conf دسترسی پیدا کنید، آنها را مجبور به استفاده از .htaccess فایل های.

عبارات منظم (با نام مستعار regex ها)

از wikipedia.org:

یک عبارت منظم یک رشته است که توصیف و یا بازی مجموعه ای از رشته ها، با توجه به قوانین نحو خاصی است. عبارات منظم توسط بسیاری از ویرایشگرهای متنی و آب و برق را برای جستجو و دستکاری بدن از متن بر اساس الگوهای خاص استفاده می شود.

عبارات معمولی یک مهارت ارزشمند برای یادگیری برای هر دو برنامه نویسان و مدیران سیستم. به تغییر مسیر URL ها با توجه به نمونه هایی در این سند، مهم است که به درک اصول اولیه با استفاده از regex ها. در زیر به لیستی از شخصیت ها و اپراتورهای هستند که در regex ها در این وب استفاده می شود:

  • . دوره مطابقت داشته باشد
  • * ستاره-صفر یا بیشتر از شخصیت های قبل
  • + ورود به سیستم با بازی یک یا چند از شخصیت های قبلی
  • () پرانتز-متصل به یک مقدار در پرانتز ذخیره خواهد شد چه در یک متغیر همسان بود بعد مورد استفاده قرار گیرد. این نیز به عنوان بازگشت به مرجع ارجاع
  • | (VALUE1 VALUE2) -enclosing دو یا چند ارزش در پرانتز و جدا کردن آنها با یک کاراکتر لوله معادل گفته است: "تطبیق VALUE1 OR VALUE2"

هدایت فایل های خاص و پوشه ها از یک دامنه

توسعه دهندگان اصلی در تغییر مسیر ها Moz از سرور قدیمی به یکی از جدید با نام پرونده حفظ مورد نیاز است.

مثال

تغییر مسیر: http://www.socengine.com/seo/somefile.php به: /somefile.php

راه حل

اضافه کردن دستور زیر را به فایل قابل اجرا بر روی سرور socengine.com است:

RedirectMatch 301 /seo/(.*) /$1
توضیح

عبارت منظم /seo/(.*) Apache می گوید برای مطابقت با پوشه جستجوگرها به دنبال صفر یا بیشتر از هر شخصیت. اطراف. * در پرانتز Apache می گوید برای صرفه جویی در رشته همسان به عنوان بازگشت به مرجع است. این تماس مرجع است که در پایان از URL است که به کارگردانی شد قرار می گیرد، در این مورد، $ 1.

هدایت اسامی گره متعارف

توسعه دهندگان اصلی در ها Moz نیاز به تغییر مسیر هر گونه درخواست که با www.seomoz.org شروع به مطمئن شوید که آنها شامل وو. آنها این نه تنها به دلیل آن به نظر می رسد بهتر است، اما برای جلوگیری از اشتباهات رایج canonicalization.

تغییر مسیر: http://seomoz.org/ 
به: http://www.seomoz.org/

تغییر مسیر: http://mail.seomoz.org/ 
به: http://www.seomoz.org

تغییر مسیر: http://seomoz.org/somefile.php 
به: http://www.seomoz.org/somefile.php

راه حل

اضافه کردن دستور زیر:

RewriteCond %{HTTP_HOST} *!^www*.seomoz.org [NC] 
RewriteRule (.*) http://www.seomoz.org/$1 [L,R=301]
توضیح

این دستور به Apache می گوید برای بررسی میزبان بازدید کننده است دسترسی، و اگر آن را www.seomoz.org برابر نیست، به تغییر مسیر به www.seomoz.org.نقطه علامت تعجب (!) در مقابل www.seomoz.org نفی مقایسه، گفت: "اگر میزبان نیست www.seomoz.org، پس از آن انجام RewriteRule." در RewriteRule مورد ما آنها را تغییر مسیر به www.seomoz.org در حالی که حفظ فایل دقیق آنها را در یک تماس مرجع دسترسی شد.

هدایت بدون حفظ نام فایل

چندین فایل که بر روی سرور های قدیمی وجود هیچ طولانی در حال حاضر بر روی سرور جدید بودند. به جای حفظ و نام فایل را در تغییر مسیر (که در 404 یافت نشد بر روی سرور های جدید منجر)، فایل های قدیمی نیاز به به آدرس ریشه دامنه جدید هدایت می شوید.

تغییر مسیر: http://www.socengine.com/seo/someoldfile.php 
به: http://www.seomoz.org/

راه حل:

اضافه کردن دستور زیر:

RedirectMatch 301 /seo/someoldfile.php http://www.seomoz.org
توضیح:

حذف هر پرانتز، تمام درخواست ها برای /seo/someoldfile.php باید به URL ریشه http://www.seomoz.org تغییر مسیر

هدایت رشته دریافت

برخی از اسکریپت های PHP نام های مختلف بود، اما رشته دریافت ثابت مانده است. توسعه دهندگان ها Moz نیاز به تغییر مسیر بازدید کنندگان به اسکریپت پی اچ پی جدید در حالی که حفظ این رشته مطلع. رشته دریافت مجموعه ای از شخصیت های که پس از یک فایل در URL می آیند و به تصویب داده به یک صفحه وب استفاده می شود. نمونه ای از یک رشته دریافت در URL /myfile.php؟this=that&foo=bar خواهد بود ". این = که و تولی = نوار."

تغییر مسیر: http://www.socengine.com/seo/categorydetail.php؟CAT_ID=12345 
به: http://www.seomoz.org/artcat.php؟CAT_ID=12345

راه حل:

اضافه کردن دستور زیر:

RedirectMatch 301 /seo/categorydetail.php(.*) http://www.seomoz.org/artcat.php$1
توضیح:

یک بار دیگر عبارت منظم (. *) Apache می گوید برای مطابقت با صفر یا بیشتر از هر شخصیت و ذخیره آن به عنوان پشت مرجع $ 1. از آنجا که وجود دارد $ 1 بعد از /seo/categorydetail.php، در حال حاضر را به رشته رسیدن به این فایل پی اچ پی جدید تغییر مسیر.

هدایت در حالی که تغییر پسوند فایل

در سناریوی اصلی بود یک پوشه از فایل ها بر روی سرور قدیمی که مخلوط HTML و PHP وجود دارد. بر روی سرور جدید این فایل تمام PHP و منطق تغییر مسیر نیاز به تغییر صفحات قدیمی به این فرمت جدید بودند.

تغییر مسیر: http://www.socengine.com/seo/guide/anyfile.html 
به: http://www.seomoz.org/articles/anyfile.php

تغییر مسیر: http://www.socengine.com/seo/guide/anyfile2.php 
به: http://www.seomoz.org/articles/anyfile2.php

راه حل:

اضافه کردن دستور زیر:

RedirectMatch 301 /seo/guide/(.*).(php|html) http://www.seomoz.org/articles/$1.php
توضیح:

(*.) صفر یا بیشتر از هر شخصیت و موجب صرفه جویی در به عنوان مرجع بازگشت $ 1. . (پی اچ پی | اچ تی ام ال) Apache می گوید برای مطابقت با یک دوره و پس از دو "پی اچ پی" یا "HTML" و آن را موجب صرفه جویی در به عنوان مرجع بازگشت 2 $ (اگر چه این است که در این مثال استفاده نمی شود). توجه داشته باشید که دوره فرار با یک بک اسلش. این است که اطمینان حاصل کند آپاچی دوره به معنای "هر شخصیت" بلکه به عنوان یک دوره واقعی تفسیر نیست. متصل به "پی اچ پی" و "HTML" در پرانتز و جدا کردن آنها با یک لوله "|" شخصیت به معنی مطابقت هر یک از ارزش ها. بنابراین اگر آن را به (پی اچ پی | HTML | CSS | جی اس | JPG | GIF) عبارت منظم که هر یک از فایل های با پسوند PHP، HTML، CSS، JS، JPG، GIF و یا مطابقت.

نتیجه گیری

با استفاده از قدرت از mod_rewrite و سحر و جادو کمی عبارت منظم توسعه دهندگان اصلی در ها Moz مجموعه ای از قوانین ساده برای هدایت صفحات وب توسعه یافته است. با استفاده از 301 ریدایرکت، آنها این در راه است که موتور جستجو پسند را انجام میداد.منبع:آموزش سئو


مطالب مرتبط