close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست

سئو چیست؟

وکیل ساخت نقشه سایت

ساخت نقشه سایت

شنبه 11 ارديبهشت 1395
7:2

ساخت نقشه سایت 

ساخت نقشه سایت

چگونه برای ایجاد یک ساخت نقشه سایت و گوگل اجازه می دانم که در آن شما در از از Wordtracker، ابزار پیشرو کلمه کلیدی پژوهش هستید

نقشه سایت است که مانند یک نقشه راه، به جز، y'know، برای سایت های جاده ها است. این می گوید گوگل که در آن باید بروید، پس از آن می توانید سایت خود را با سرعت بیشتری خزیدن و بیشتر از محتوای بزرگ خود را به نتایج جستجو. داشتن یک نقشه سایت بزرگ برای جستجوگرها است، و آن را اغلب بزرگ برای کاربران. اما چگونه در مورد ایجاد یک بروید؟ خوشبختانه، آن را بسیار آسان است.

دو نوع از نقشه های سایت، HTML و XML وجود دارد.

HTML سایت مپ

آموزش ساخت سایت مپ یک نقشه HTML است که واقعا فقط یک لیست از لینک. اگر سایت شما تعداد زیادی از رسانه های غنی (فیلم ها، تصاویر و ...) ندارد و کوچک تر است (به عنوان مثال، دارای یک ساختار نسبتا ساده و تعداد زیادی از دسته ندارد) این امر می تواند راه رفتن است. کاربران معمولا ترجیح می دهند آنها به دلیل آنها با ناوبری کمک کند. (اما آگاه باشید که گوگل به طور رسمی توصیه با استفاده از فرمت XML به دلیل آن را می شود توسط سایر موتورهای جستجو به رسمیت شناخته شده است.) اگر شما هنوز هم می خواهید برای ایجاد یک HTML یکی، این ژنراتور نقشه سایت نقشه سایت HTML به طور خودکار و به سرعت ایجاد می کند. با استفاده از آن ساده است: قرار دادن آدرس وب سایت شما (URL) که در آن خواسته و خاموش می روید.

XML ژنراتور نقشه سایت

ساخت نقشه سایت وردپرس پس از آن انجام می شود، از لینک HTML به سمت پایین صفحه کلیک کنید و شما انجام می شود.

دانلود نقشه سایت

هنگامی که نقشه سایت HTML تان را ایجاد کردید، بهتر است که آن را آپلود به عنوان یک صفحه، مانند www.YourSite.com/sitemap. این کمک خواهد کرد کاربران پیدا کردن مطالب خود را به سرعت. برخی از کاربران به دنبال از نقشه سایت خود را به همین دلیل.

دوستان ما در لبنیات کیوی گوشه ای که به فروش مواد غذایی نیوزیلند به شرح، کاملا یک خوب:

لبنیات کیوی گوشه ای


آن را به صفحات محصول مربوطه لینک. بنابراین، اگر من شکلات و یا نوشیدنی یا کتاب بود، من می خواهم که در آن به را کلیک کنید. و به همین ترتیب گوگل. اطمینان حاصل کنید که نقشه سایت خود را کلمه کلیدی غنی است، به عنوان این بافت تمام کسانی که لینک برای گوگل، که شما را با رتبه بهتر بر روی کلمات کلیدی شما را هدف قرار نقشه سایت چیست پاداش کمک خواهد کرد.

XML

نقشه سایت XML است به کاربران قابل مشاهده نیست، اما آنها بهتر اگر شما یک سایت بزرگ است. دلیل این است که شما می توانید نقشه در نقشه ایجاد کنید. (به عنوان مثال، در نقشه سایت اصلی خود را شما می توانید به نقشه های دیگر که نقشه از یک زیر شاخه از سایت خود را لینک کنید). تعدادی از ابزار رایگان و پرداخت در دسترس وجود دارد. من استفاده می شود XML-نقشه سایت و مانند آن.

برای شروع، شما باید یک انتخاب را به. آیا شما در حال رفتن به یک نقشه سایت، یا می خواهید به تعداد زیادی؟ در واقع، اگر سایت شما بزرگ (مثلا بیش از 50،000) صفحات، شما در حال بهترین داشتن بیش از یک. هدف از یک نقشه سایت XML است که برای کمک محتوای کلید خود را گوگل پیدا کنید راحت تر است. داشتن نقشه های متعدد کمک می کند تا گوگل یک حس سلسله مراتب پس از آن می توانید بهترین مطالب خود را در دسترس فوق العاده سریع است.

یکی نقشه سایت

اگر شما فقط نیاز به یک نقشه سایت (من شک دارم این بسیاری از شما خواهد بود)، در حوزه خود قرار داده است، همانطور که شما در مثال HTML گذشته انجام داد و شما خاموش. بعد از آن شما یک URL که شما فقط می توانید برای دانلود کلیک کنید وقتی که شما آماده شود. که تقریبا آن را.

نسخه رایگان از این ابزار اجازه می دهد تا شما نقشه 500 آدرس ها اما اگر سایت شما بزرگتر است شما می توانید یک نسخه پرداخت می شود استفاده کنید.

بیش از یک نقشه سایت

اگر سایت شما بزرگ (بیش از 50،000 صفحه) است، بهتر است که به تقسیم نقشه سایت خود را به یک سری از نقشه های سایت است که یک فرآیند ساده.

بیایید می گویند سایت شما 10 عناوین - به عنوان مثال، www.yoursite.com/category1، www.yoursite.com/category2، www.yoursite.com/category3، و به همین ترتیب تا www.yoursite.com/category10.

1) ایجاد نقشه سایت برای هر یک از 10 دسته بندی با قرار دادن هر URL را در زمینه مورد نیاز از ابزار و دانلود آنها را زمانی که آنها آماده هستند. بعد از آن شما دریافت می کنید 10 نقشه سایت مینی.

2) ایجاد یک نقشه سایت از نقشه سایت. این شما می توانید به صورت دستی با باز کردن یکی از نقشه های سایت به تازگی ایجاد شده خود را، کپی کردن آن به یک سند اکسل، سپس جایگزین هر URL با یک مربوط است. چیزی شبیه به این:

به جای هر URL


3) در حال حاضر، شما باید آن را به عنوان یک فایل XML ذخیره کنید. بسته به این که نسخه اکسل شما با استفاده از، این ممکن است در کرکره در جعبه 'ذخیره محاوره ای، که در این صورت جایگزین FileName.xslx با FileName.xml ظاهر نمی شود.

کتاب 1


شما در حال حاضر نقشه سایت حسن نیت داشته باشد.

همه این نقشه پس از آن می توانید تا به ابزار وب مستر بارگذاری می شود به طوری که گوگل می داند آنها وجود دارد و می توانید از آنها استفاده کنید.

ابزار وب مستر

صرفنظر از اینکه چگونه بسیاری از نقشه شما، و یا نه آنها در HTML و یا XML هستید، گام بعدی این است به آنها ارسال به ابزار وب مستر.

هنگامی که شما ورود به حساب کاربری ابزار وب مستر خود را، شما می توانید در بخش نقشه در سمت راست ببینید.

ابزار وب مستر نقشه سایت


کلیک کنید که در آن می گوید: "نقشه سایت" و شما تمام نقشه های موجود خود را خواهید دید، و یا این فضای خالی خواهد بود.

اضافه کردن نقشه سایت آزمون


کلیک کنید اضافه کردن / آزمون نقشه سایت و شما یک پنجره مثل این را ببینید.

نقشه سایت تست پاپ آپ


شما هم اکنون می توانید قرار دادن در آدرس نقشه سایت خود را (ها)، و کار خود را انجام شده است.

این کار چند دقیقه است. و، به عنوان نقشه سایت اند بهترین جستجوگرها عمل برای تعدادی از سال در نظر گرفته شده است که به طور رسمی هیچ بهانه ای وجود دارد.

مثل همیشه، اگر شما در حال مبارزه با هر چیزی، لطفا به ما یک خط در.منبع:آموزش سئو


مطالب مرتبط