close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست

سئو چیست؟

وکیل سئو سال 2016

سئو سال 2016

سه شنبه 14 ارديبهشت 1395
14:8

سئو 2016 

سئو سال 2016

عنوان یک مبتدی به بهینه سازی موتورهای جستجو  می تواند آن را کمی خسته کننده باشد. این می تواند به نظر می رسد بسیار فنی، پیچیده و یا اسپم بسته به اینکه چگونه به آن نگاه کنید.چیزی است، اصول اولیه ساده است: انجام تحقیقات کلمه کلیدی + بهینه سازی وب سایت + ساخت برخی از لینک ها هنگامی که آن را جوش پایین به آن، که همه شما باید انجام دهید این است.شما لازم نیست به صرف هزاران دلار بر روی دوره ها و کنفرانس ها به یادگیری "اسرار جستجوگرها".مقدار زیادی از آموزش SEO رایگان آنلاین وجود دارد.آیا شما به دنبال به انجام SEO سئو چیست برای وبلاگ شخصی خود، و یا تلاش برای افزایش ارزش خود را به کارفرمایان ( SEO / SEM # 4 داغترین مهارت سال 2015 بود )، یا شما به دنبال برای آموزش کارمندان در SEO، اینبازی رایگان ارسال همه شما نیاز به شروع است. دفعات بازدید: این آموزش، راه اندازی یک وب سایت، و شروع به تست!مقدمه ای بر SEOراهنمای جستجوگرها شروع کننده گوگل توسط googleموتور جستجو راهنمای بهینه سازی استارت گوگل یک جای خوب برای شروع است. آن را با راه رفتن شما را از طریق تمام اصول در صفحه از جمله تنظیم تگهای عنوان مناسب، توضیحات متا و تمام است که جستجوگرها 101 مسائل آغاز می شود. راهنمای ادامه در توضیح دهید که چگونه به ترویج وب سایت خود را، چه بدون دنبال لینک و لمس بر اهمیت تلفن همراه پسند است. مشاهده به عنوان SEO حول محور گوگل، آن را یک ایده خوب به شنیدن آنچه که آنها باید در مورد آن می گویند.راهنمای مبتدی MOZ به S EO توسط Mozراهنمای MOZ را مبتدی به SEO سئو منابع خوب دیگری است اگر شما به دنبال برای معرفی. این بخش شامل مباحث بیشتر از نسخه گوگل و در مورد تحقیق کلمه کلیدی و برخی از روش پیوند ساختمان صحبت می کند.راهنمای MOZ را می دهد مروری جامد SEO به عنوان یک کل است اما در را به هر یک موضوع حفاری نیست عمیق است. این اساسا کتاب مقدس مبتدی به SEO سئو سایت و ها Moz یک محل عالی برای آویزان کردن اگر شما فقط از شروع بیش از حد! درگیر شدن با جامعه و به شما مقدار زیادی یاد بگیرند.

پژوهش کلید واژه

پژوهش کلید واژه مسلما مهم ترین بخش از جستجوگرها. حتی اگر شما لینک دهنده قدرتمند ترین در جهان - اگر هیچ کس جستجو برای کلمات کلیدی شما در حال بهینه سازی برای - هیچ امیدی برای ترافیک وجود دارد. تحقیقکلمه کلیدی در گوگل خوب تعادل از چیدن کلمات سودآور که حجم جستجو به اندازه کافی و در واقع شما می توانید برای رقابت است.

 

پژوهش کلید واژه: راهنمای قطعی توسط Backlinko

 

 

راهنمای برایان دین به تحقیق کلمه کلیدی سایت یک جای خوب برای شروع برای تحقیق کلمه کلیدی است. او می دهد آموزش فوق العاده در استفاده از برنامه ریز کلمه کلیدی برای مبتدیان مفید است. راهنمای پس از آن از طریق راه های هوشمندانه برای پیدا کردن کلمات کلیدی دم بلند و چگونه به ارزیابی هدف تجاری راه می رود. اگر شما تازه به کلید واژه تحقیقات هستید هیچ راهنمای بهتری برای خواندن وجود دارد.

 

چگونه به انجام تحقیقات کلید واژه برای جستجوگرها شده توسطnick_eubanks

 

 

به نظر من، نیک ایوبنکس است در بالای جهان جستجوگرها وقتی که می آید به کلید واژه تحقیقات. که برای یک واسطه به آموزش سئو SEO پیشرفته، البته به پایین در شکسته به 13 بخش روشن و پوشش می دهد: پیدا کردن ارزش یک کلمه کلیدی، گسترش لیست کلمات کلیدی خود و اعتبار فرصت کلمه کلیدی بزرگ است. این واقعا یک آغاز تا پایان راه برای انجام تحقیق کلمه کلیدی است. همچنین یک پست همراه است که فوق العاده مفید وجود دارد ساخت مدل های فرصت کلمه کلیدی . آموزه نیک برای افراد مبتلا به وبلاگ کوچک مفید است، تمام راه را به میلیون وب سایت صفحه تجارت الکترونیک. او همچنین دارای راهنمای اجرای کلید واژه ، که من خوانده ام و به خوبی به ارزش پول، به خصوص اگر شما قصد استفاده از آن را به عنوان یک منبع قابل اشتراک گذاری برای آژانس خود را.

 

در صفحه و Techincal SEO (حسابرسی)

در صفحه بخش بزرگی از معادله به موفقیت در جستجوگرها است. برچسب عنوان، توضیحات متا، لینک های داخلی - - در حالی که اصول اولیه نسبتا ساده است می توان آن را پیچیده است. اگر شما به دنبال به انجام SEO برای وب سایت وردپرس خود را شخصی، راهنمای مبتدی ها Moz را کفایت خواهد کرد.

 

اگر شما به دنبال برای بهینه سازی وب سایت شرکت با هزاران نفر (یا میلیون) از صفحات شما باید برخی از خواندن انجام دهد. دانستن اینکه چگونه به مقابله با یک وب سایت با چهار زبان، محتوای تکراری، پارامترهای URL حیله و تزویر و سایت توسعه تمدن است که از موتورهای جستجو مسدود نشده است جدا کردن مردان SEO از پسران (یا زنان از دختران .. آن 2016 بعد از همه ).

 

در صفحه فنی SEO حسابرسی (نسخه 3) از Koozai توسط @ Deanmarsden22 و @ Morphnorth

 

 

Koozai نشریه فوق العاده بر روی آخرین اطلاعات شما نیاز به دانستن زمانی که ارزیابی SEO فنی یک وب سایت ایجاد شده است. این شامل هر موضوع شما نیاز به در نظر بگیرید: پیکربندی فایل robots.txt، مسائل محتوای تکراری، ساختار URL و خیلی بیشتر. هر بخش روشن است و به شما می دهد یک پایه بزرگ در سمت فنی از جستجوگرها. اگرچه شما به دور برخی از اطلاعات به منظور دانلود پی دی اف، آن را به خوبی به ارزش آن.

 

گام به گام فهرست راهنمای انجام حسابرسی SEO فنی توسطRyanwashere

 

 

این یک پست وبلاگ بزرگ توسط رایان استوارت در روند خود را برای ممیزی وب سایت های مقیاس بزرگ است. او به شما می دهد لیست کامل از ابزارهای او استفاده می کند و شما را از طریق مراحل مختلف او طول می کشد برای تکمیل ممیزی. این شامل تاکتیک های پیشرفته SEO تکنیکی مثل استفاده از ویدئو فایل های XML و صفحه بندی. رایان هیچ کرک اضافه کنید - این کوتاه و به نقطه - که چیز خوبی است.

 

DIY خود هدایت سایت حسابرسی الگو توسط AnnieCushing

 

 

خوب، خوب پس من تقلب کمی ... این راهنمای / قالب رایگان نیست (هزینه 295 $) اما ممکن است به ارزش آن اگر شما در انجام ممیزی SEO در آینده نزدیک برنامه ریزی کنید. آن را تا به 19 بخش با عظیم 197 ایست های بازرسی شکسته. هر چک حتی گام به گام توسط به گام دستورالعمل در آدرس دهی و تثبیت مسائل. من آن را ندیده شخصا، اما قضاوت با کیفیت کار قبلی آنی، این یک homerun برای سازمان ها و مشاوران جستجوگرها است. این لینک های وابسته یا نه! اگر من هنوز هم انجام شد ممیزی SEO در به طور منظم من این در یک ضربان قلب خرید.

 

پیوند ساختمان بک لینک

بک لینک چیست برای برخی از دلیل اهمیت لینک ساختمان است که هنوز یک بحث رایج در میان سئو. حقیقت امر این است ... هر کسی که مخالف این باشد که لینک یک بخش کلیدی از معادله به وضوح هرگز یک وب سایت برای شرایط رقابتی رتبه قبل از. لینک کمک به خودتان از هم جدا در مسابقه محبوبیت اتفاق می افتد در گوگل. صدها راه برای ساخت لینک وجود دارد و اگر شما یک مبتدی هستید بهتر است به دست خود را کثیف و ببینید که چه کار می کند.

 

خوام راهنمای ساختمان پیوند های iPullRank

 

 

اگر چه آن را چند ساله، مایک کینگ (ipullrank) را با هم یک راهنمای که آزمون زمان ایستاده بود. او می دهد یک برنامه به عنوان مثال بزرگ است که شما می توانید به دنبال برای ساخت لینک در طی یک دوره 6 ماه است.استراتژی های خود از جمله طعمه نفس، تجسم داده ها و ارسال مهمان هنوز هم به خوبی کار در سال 2016. اگر شما یک "می خوام" سازنده لینک این یک محل عالی برای شروع است است. فقط بیش از حد در به ابزار او توصیه نمی آید ... من هیچ نشانه چه Zerply است، اما آن را به دیگر یک ابزار اکتشاف.

 

تاکتیک پیوند ساختمان - لیست کامل توسط PointBlankSEO

ریدایرکت 301 شما واقعا نمی توانید در مورد ساخت لینک صحبت بدون از جمله جان کوپر در گفتگو، او شده است رفتن به در موضوع برای چند سال در حال حاضر. این لیست از تاکتیک پیوند ساختمان که او ساخته شده یک منبع بزرگ برای هر کسی به دنبال برای ساخت لینک است. این شامل یک لیست قابل مرتب شدن با زمان برای اجرای، ارزش لینک، و وابستگی به منابع دیگر. این که آیا شما در حال متوقف کرد که در آن با یک سایت جدید شروع، و یا شما به دنبال برای ایده هایی برای پروژه های 15 ساله، چیزی در اینجا برای شما وجود دارد. جان نیز ایجاددوره ساخت لینک برای 67 $ که می تواند به خوبی به ارزش پول اگر شما در حال رفتن به ساختن تعداد زیادی از لینک. من راهنمای تجارت الکترونیک خود را برای 200 $ در حالی که پیش خریداری و آن را به ارزش هر پنی (کاملا مطمئن آن را در این دوره جدید شامل) بود.

 

پیوند ساختمان با استفاده از با شکوه توسط Majestic

 

اگر شما در حال رفتن به هر ساختمان لینک جدی شما در حال رفتن به به استفاده از یک یا هر دو، از شکوه یا Ahrefs. این ابزار که به شما اجازه کشف لینک دهنده به هر وب سایت که می تواند فوق العاده برای کمک بهتلاش های پیوند ساختمان . این راهنمای توسط Ken McGaffin می دهد مقدمه خوبی برای ایجاد لینک ها و با استفاده از با شکوه به عنوان یاور. او شما را از طریق ایجاد یک فرایند ساخت لینک ساده، تجزیه و تحلیل و تکرار رقبا و درک معیارهای لینک کلیدی راه می رود. آن را به دور از پایان همه شود، همه راهنماهای ساخت لینک اما یک منبع مفید برای افراد unacquainted با این ابزار کشف پیوند است.

 

SEO محلی

SEO محلی عمل بهینه سازی وب سایت برای جستجو بر اساس مکان فعلی کاربر است. اگر یک شرکت جغرافیایی خاص در همه (مثل کافی شاپ در تورنتو)، آنها می توانند احتمال زیاد به نفع از جستجوگرها محلی است. این می تواند کمک به کسب و کار را برای شرایط جستجوی محلی رتبه و حرکت آنها را تا لیست در نقشه های گوگل.

 

SEO محلی: چگونه رتبه کسب و کار محلی شما با matthewbarby

 

 

چک کردن پنالتی سایت من فکر می کنم این راهنمای کار فوق العاده ای در توضیح مبانی SEO محلی. آن را مختصر و می شود به نقطه با توضیح اهمیت یک مناسب کسب و کار من را، استناد، بررسی و لینک. متی نیز می دهد برخی از تکنیک های ساخت لینک و توضیح می دهد که چگونه برای اجرای Schema.org در یک وب سایت. SEO محلی است کار پیچیده ای نیست، شما فقط نیاز به انجام چند چیز به درستی، و متی آنها را به خوبی توضیح می دهد.

 

چگونه به جذب مشتریان محلی: یک راهنمای کامل برای جستجوگرها محلی توسطneilpatel

 

 

اگر شما به دنبال برای یک پیاده روی کامل از طریق جستجوگرها محلی، نیل پاتل با هم یک راهنمای خیلی خوب رفو. بهترین قسمت در مورد این راهنمای تصاویری که آن را همراهی هستند - آنها را به هر نقطه روشن و عملی. نیل می رود در عمق در هر نقطه و حتی شامل یک بخش در بازاریابی محتوای محلی که ممکن است شما برخی از ایده های خوب به من بدهید.

 

ابزار پاداش: فهرست جستجوگرها محلی توسط synupinc

 

 

اگر چه این یک آموزش نیست، آن را یک منبع مفید برای هر کسی به دنبال به انجام SEO محلی است. این اساسا یک چک لیست شما می توانید از طریق در هنگام اجرای یک کمپین جستجوگرها محلی که شامل: تنظیم URL های پاک، دسته راست بر روی کسب و کار من چیدن و اضافه کردن یک فرهنگ و هنر به وب سایت. این یک محل عالی برای بررسی که شما تمام جعبه SEO محلی علامت ام.

 

صفحه سرعت

صفحه سرعت در حال حاضر یک عامل رتبه بندی جستجو (حداقل با Google) اما آن را تحت تاثیر خیلی بیشتر از آن. داشتن یک وب سایت می توانید آهسته نرخ گزاف گویی و بار صفحه سرعت خود را به شدت اثرات افزایش نرخ تبدیل کلی وب سایت .

 

راهنمای مبتدی به بهینه سازی سرعت وب سایت توسط KinstaHosting

 

 

Kinsta با هم قرار داده است یک راهنمای در عمق 6 فصل در بهینه سازی سرعت وب سایت. اهمیت داشتن یک وب سایت سریع و تاثیر آن بر تبدیل و بهینه سازی سایت، چگونه به تست سرعت وب سایت، و چگونه آن را بهبود برای وب سایت های خود یا مشتری خود را: آنها همه چیز را یک مبتدی نیاز به دانستن زمانی که بهینه سازی سرعت صفحه را پوشش میدهد. آن است که بسیار وردپرس متمرکز شده است، اما تمام نقاط آنها آموزش مربوط به هر وب سایت می باشد. من فقط لیست یک راهنمای در سرعت صفحه چرا که این تنها یکی از شما باید باشد.

 

موبایل جستجو

در آغاز سال 2015، گوگل با استفاده از دوستی تلفن همراه به عنوان یک عامل رتبه بندی که به معنی آن می توانید رتبه بندی جستجو یک وب سایت تاثیر می گذارد آغاز شد. به عنوان شاهد استفاده از وب سایت تلفن همراه در حال حاضر دسکتاپ تحت الشعاع آن را احتمالا ایده خوبی است برای برای موبایل بهینه شده است به هر حال.

 

موبایل جستجو و بهینه سازی سایت، راهنمای بازاریاب دیجیتال توسطBuiltvisible

 

 

راهنمای Builtvisible به SEO همراه یک کار بزرگ از تبیین اهمیت تلفن همراه بهینه سازی بودن می دهد و توضیح کامل از چگونه آن را به اتفاق می افتد. این راهنما به شما از طریق پیاده روی استفاده از پیکربندی یک وب سایت به همراه دوستانه، نمایه سازی و برنامه های ترویج و توسعه محتوای تلفن همراه. این آسان است به دنبال همراه آنها به عنوان نمونه های بصری و کد برای هر نقطه ساخته شده است. اگر شما به دنبال به تلفن همراه این یک محل عالی برای شروع است.

 

جریمه گوگل و پاکسازی

مجازات گوگل چیزی است که همه متخصصین سئو باید آگاه باشد و بتواند برای شناسایی. این که آیا شما برای ساخت و ساز غیر طبیعی لینک، محتوای نازک، یا هر یک از مجازات های دیگر است، می توان آنها را یک رویداد ترسناک از خواب بیدار به. چیز خوبی است، را می توان جبران اگر با درستی پرداخته است.

 

راهنمای کارشناس به حذف مجازات گوگل توسط webpagefx

 

 

این راهنمای کردم جای تعجب چند سهام اجتماعی ... احتمالا چون آنها آن را ترویج کافی نیست، اما وای از آن است کامل. آنها شما را از طریق یک مقدمه به مجازات گوگل راه رفتن، شناسایی اگر یک وب سایت تا به یک، گام به رفع مشکل و تجدید درخواست. WebpageFX حتی در چند مورد از برخی از مجازات آنها برای اندازه گیری خوبی ثابت کرده ایم می اندازد. گرفتن یک پنالتی گوگل می تواند یک کابوس، اما این راهنما می تواند به شما کمک کند وضعیت درمان.

 

ابزار جستجوگرها

ابزار جستجوگرها: فهرست کامل توسط Backlinko

 

 

اگر شما در حال رفتن به SEO به طور جدی شما نمی توانید اجتناب با استفاده از ابزار در دسترس شما. آنها می توانند شما یا کارکنان خود را تن صرفه جویی در وقت و برخی از آنها به سادگی لازم برای انجام این کار.ابزار رایگان در دسترس وجود دارد اما برخی از ابزارهای پرداخت می شود به خوبی به ارزش پول است.برایان دین قرار داده است با یک لیست کامل از ابزار جستجوگرها در شکسته به شش بخش: ساخت لینک، SEO فنی، کلمه کلیدی پژوهش، ردیابی رتبه، بهینه سازی محتوای و تجزیه و تحلیل های backlink. فهرست آنها و پیدا کردن آنهایی مناسب برای شما!

 

همچنین مشاهده کنید: تنها 21 لغات آموزش شما برای 2016 نیاز

 

آیا من هر آموزش SEO شگفت انگیز را از دست ندهید. اجازه دهید من در نظرات زیر می دانیم. همچنین، من می تواند یکی خوب پیدا کنم گزارش SEO و تجزیه و تحلیل .. من سراپا گوشم اگر شما یکی!منبع:centerall


مطالب مرتبط