close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست

سئو چیست؟

وکیل افزایش سرعت سایت

افزایش سرعت سایت

سه شنبه 14 ارديبهشت 1395
14:34

بهینه سازی سرعت سایت

افزایش سرعت سایت

گوگل ظاهرا آغاز کرده است که به دنبال در صفحه بار افزایش سرعت بار به عنوان یک عامل رتبه بندی در نتایج جستجو. بنابراین اگر شما می خواهید برای رقابتی ماندن با خود را در جستجوگرها، بالا بردن سرعت سایت شما می تواند به شما کمک کند لبه های فنی بیش از رقابت خود را نگه دارید. بهینه سازی محتوا به خصوص در حوزه کسب و کارهای کوچک محلی که وب سایت من اغلب پر از کد کار برکنار پف کرده و میزبانی شده بر روی محیط های سرور آهسته تر به اشتراک گذاشته پیدا کنید. کوتاه از پرداخت صورتحساب میزبانی گزاف به سرور اختصاصی skookum ترین در بازار و تعمیرات اساسی طراحی وب کامل توسط یک رمز گذار با HTML و CSS انطباق تسلط شود این چند چیز من به گرفتن برخی از افزایش سرعت جدی است.

بار بار بهبود یافته نیز به بازدید کنندگان سایت شادتر که تمایل به چوب در اطراف دیگر و مشاهده چند صفحه بیشتر از سایت، به طور بالقوه منجر به نرخ تبدیل بالاتر منجر می شود. این راهنما به شما بهترین روش را به سرعت وب سایت خود را.

 

مطلع خود را با سرعت در شروع مطالعه کنونی

 

GTMetrix ابزار تست صفحه آهنگ چه مدت طول می کشد تا آپلود تمام نقاط یک صفحه وب. فایل های تصویری، فایل های HTML، CSS و فایل های جاوا اسکریپت، و غیره .... این همه آنها را شکستن و نشان می دهد دنباله بار و بار برای هر عنصر و گزارش اندازه کل بایت برای هر عنصر. بزرگ برای لکه بینی چند نقاط مشکل - مانند یک فایل تصویری که کمی بیش از حد بزرگ است.

 

مطلع نکات سرعت سئو گوگل برای سایت شما

 

جدید ابزار آزمایشگاه سرعت صفحه یک تجزیه و تحلیل سریع که در آن شما می توانید (و نه لزوما می توانید) سرعت را انجام دهند. بسته به محیط میزبانی خود را به شما ممکن است قادر به اجرای تمامی پیشنهادات.

 

کوچک کردن CSS فایل های خود را

 

سبک های خود را بر روی فایل های شیوه جداگانه، درست است؟ اگر آنها نشسته به عنوان کد در سر از فایل های HTML شما، آنها را به خارج از وجود دارد و بر روی شیوه نامه خود را دارند. که برنامه نویسی تنبل درست درهم و برهم است. وقتی CSS در صفحات خود وجود دارد شما اساسا بارگذاری این کد همان دوباره و دوباره هر بار که یک کاربر یک صفحه دیگر از سایت. در عوض، اگر آن را در یک فایل CSS جداگانه بود و آن فایل را از سر صفحه نامیده می شد، مرورگر وب فایل لود دوباره و دوباره و دوباره آن را در مورد هر صفحه عنوان کاربر peruses از طریق سایت. جدا کردن فایل های شیوه نامه به تنهایی بهبود محسوس سرعت هستند، اما فایل های خود را اغلب می تواند به حداقل برسد بسیار کمی است.

 

CSS فضای سفید مستقل است، و یا بیشتر از آن است. بنابراین، هنگامی که شما این را ببینید.

 

  #content P {

 حاشیه: 5px را وارد کنید 0؛

 پوشش: 0؛

 فونت وزن: عادی؛

 تراز متن: به سمت چپ.

 }

می توان آن را شبیه به این را به خوبی بیان؛

 

  #content P {حاشیه: 5px را وارد کنید 0؛ پوشش: 0؛ فونت وزن: عادی؛ تراز متن: چپ} 

که به تنهایی حذف 5 بازده حمل (خط میشکند) و 4 فضاهای تب، و متوجه ما آخرین ویرگول حذف آن را به عنوان کار برکنار وقتی که مجموعه ای از سبک با پرپیچ وتاب ولول خور براکت بسته شده است. و همچنین ما فضای بعد از هر جدا روده بزرگ برداشته شده است. ما 14 بایت از داده های ذخیره شده. که در کل شیوه و شما می توانید چند صد بایت را نجات دهد.

 

شما می توانید شیوه خود را از طریق این اجرا ابزار CSS minifying از و آن را تا مقدار زیادی از گزینه در چه حد شما می خواهید را به حداقل رساندن است. از آن تنظیمات پیش فرض من در نوبت "حذف آخرین.". اگر من می خواهم برای حفظ برخی از سطح خوانایی من "بالا (خوانایی متوسط، اندازه کوچک تر)" سطح فشرده سازی را انتخاب نمایید. یا اگر من در مورد خوانایی مهم نیست من از بالاترین تنظیمات را انتخاب نمایید.

 

یک کپی از سازمان ملل متحد را لمس کرد از فایل های CSS خود را فقط در مورد نگه دارید. اگر شما تا به حال نیاز به ویرایش فایل CSS خود را، ویرایش کپی دست نخورده ذخیره شده خود را پس از آن بعد آن را اجرا کنید از طریق فرایند خرد کردن دوباره و استفاده از آن برای به روز رسانی فایل در وب سرور.

 

کوچک کردن فایل های جاوا اسکریپت شما

 

از سئو سایت جاوا اسکریپت نیز فضای سفید مستقل است. شما تمام کسانی که معافیت خط و دندانه نیاز ندارد. که تنها وجود دارد به کد خوانا تر از انسان است. این همه می تواند در یک خط وجود داشته باشد. سلب کردن تمام فضای سفید می تواند به شما 15٪ تا 20٪ در اندازه فایل وجود دارد را نجات دهد. علاوه بر این، بسیاری از جاوا اسکریپت هرگز ویرایش را دوباره ببینم یک بار آن شده است را به عمل در سایت قرار داده است. کوچک کردن و فراموش کرده ام.

 

من با استفاده از این ابزار برای پاک کردن فایل های جاوا اسکریپت من - جاوا اسکریپت کمپرسور .

 

آیا نگه داشتن یک کپی از سازمان ملل متحد را لمس کرد از فایل های JS خود را فقط در مورد.

 

هک، کوچک کردن خود کد گوگل آنالیز بیش از حد

 

ظروف گوگل آن کد تجزیه و تحلیل با پرش به خط و فضاهای است. من را به کد، چسباندن آن را به یک ویرایشگر متن اولیه قرار داده و سپس دکمه برگشت به عقب من به کار و حذف پرش به خط و فضاهای اضافی، تبدیل کد به یک خط. و یا پاپ آن را از طریق جی اس ابزار خرد کردن بالا.

 

آموزش سئو استفاده از کد ناهمزمان جدید گوگل. این بهبود سرعت در خود است. در گذشته من همیشه تجزیه و تحلیل کد در پایین صفحه قرار می گیرد. با کد آنالیز قدیمی، اگر سرور گوگل به کندی پاسخ بود، و به شما کد بالا در صفحه بود، سایت شما را آویزان، انتظار برای گوگل، قبل از بارگذاری HTML خود را. بنابراین قرار دادن کد در پایین تضمین شما صفحات را برای اولین بار بارگذاری و اگر کد GA هیچ سکسکه حال یا hangups کاربر هیچ عاقل تر بود. اما کد ناهمزمان جدید به شما اجازه صفحات خود را همچنان به بارگذاری در حالی که GA مشغول است کار خود را انجام، و کد آسنکرون جدید نیاز به در سر سند خود را به هر حال.

 

بهینه سازی تصاویر

 

تصاویر را می کشید تا بخش عمده ای از داده ها تحت فشار قرار دادند برای صفحات خود را. بهینه سازی (به حداقل رساندن حجم فایل) می توانید یک راه طولانی برای بالا بردن سرعت تا چیز است.

 

انتخاب بهینه نوع فایل

 

عکس باید JPEG است. گرافیک (لوگو، دکمه ها، شیب پس زمینه، و غیره ...)، در بیشتر قسمت ها، می تواند GIF یا PNG است.

 

تصاویر با اندازه مناسب

 

دوباره اندازه و برش تصاویر خود را به اندازه شما می خواهید آنها را به نظر می رسد در وب سایت خود را.

 

عکس JPEG، اگر شما می خواهید تصویر را به 500 پیکسل عرض در صفحه خود، دوباره اندازه تصویر به 500 پیکسل سپس ذخیره که به سرور. هنوز بزرگ 3000px تصویر گسترده خود را مستقیما از دوربین های دیجیتال خود استفاده کنید سپس با استفاده از اندازه HTML (IMG = "file.jpg" عرض = "500" ارتفاع = "300") به اندازه آن را در مرورگر. شما هنوز هم با فشار دادن یک فایل تصویری بزرگ در سراسر وب، خوردن مقدار زیادی از پهنای باند و مصرف بار بسیار طولانی برای بارگذاری صفحه خود را. اگر شما هنوز هم می خواستم کاربران قادر به مشاهده تصویر به اندازه کامل، یک نسخه کوچک شده بر روی صفحه و آن پیوند را به طور جداگانه به تصویر کامل، باید کاربران مایل به کلیک کنید برای مشاهده آن.

 

GIF و PNG گرافیکی باید به حداقل اندازه خود مورد نیاز بریده. هنوز فضای سفید اضافه شده در حدود آنها را برای مقاصد فاصله را حفظ کند. استفاده از CSS برای آن است. تکرار عناصر پس زمینه اغلب می توانید به یک پیکسل در عرض قطعه قطعه، و برای فایل های بسیار کوچک است.

 

فشرده سازی تصاویر برای وب

 

ترین عکس JPEG را می توان به یک تصویر با کیفیت پایین تر حداقل فشرده بدون از دست دادن قابل توجه در کیفیت، به چشم انسان است. من با استفاده از فتوشاپ برای دستکاری تصویر. در این نرم افزار، پس از من بریده ام و تصویر را به آنچه من می خواهم دوباره به اندازه، من "ذخیره برای وب سایت" گزینه را انتخاب نمایید. انتخاب JPEG، پس از آن مجموعه کیفیت تصویر به 70٪ است. این به طور موثر تار تصویر از یک بیت، اما نه آنقدر که به چشم می توانید آن را بر روی صفحه کامپیوتر را تشخیص دهد. برخی می گویند شما با خیال راحت می توانید به پایین به 60٪، برخی می گویند 50٪. که ممکن است بر روی تصویر واقعی در دست بستگی دارد.فتوشاپ به شما اجازه پیش نمایش تصویر در سطح با کیفیت پایین تر قبل از شما آن را ذخیره کنید، به طوری که بازی با درصد اگر شما می خواهید. هنوز تغییر نام فایل خود را قبل از نسخه بهینه سازی شده را ذخیره کنید، دیگری شما تصویر با کیفیت کامل اصلی خود را از دست بدهند.

 

کنترل ذخیره سازی مرورگر

 

مرورگرهای وب کپی از فایل های HTML، CSS ها و تصاویر را بر روی کامپیوتر بازدید کننده ذخیره کنید.شما می توانید این رفتار را با تنظیم کش تاریخ انقضای کنترل و فایل های که برای کش. در بهره از سرعت شما می توانید به مرورگر می گوید همه چیز به کش - CSS، JPEG، JS، HTML، و غیره ... و مجموعه ای از کش بار انقضای. ابزار گوگل سرعت صفحه توصیه انبارهای تاریخ حداقل 14 روز (2 هفته). برای بسیاری از وب سایت کسب و کار کوچک، که در آن هیچ چیز تغییر که اغلب در سایت، شما احتمالا می تواند دست انداز که تا یک ماه.

 

بر روی یک سرور آپاچی شما می توانید این خطوط به فایل .htaccess خود را برای فعال هدر و ماژول انقضای و تنظیم دوره کش مورد نظر شما اضافه کنید.

 

  <IfModule mod_headers.c>

 <FilesMatch ". (ICO | GIF | JPG | JPEG | PNG | FLV | پی دی اف | SWF | MOV | MP3 | WMV | PPT) $">

 ExpiresDefault A2419200

 سربرگ الحاق Cache-Control را "عمومی"

 </ FilesMatch>

 

 <FilesMatch ". (HTML | HTM) $">

 هدر تنظیم Cache-Control را "حداکثر سن = 1209600، باید تأیید مجدد"

 </ FilesMatch>

 

 <FilesMatch ". (جی اس | CSS | XML | GZ) $">

 الحاق سربرگ متفاوت کدگذاری پذیرش

 </ FilesMatch>

 </ IfModule>

 

 <IfModule mod_expires.c>

 ExpiresActive در

 ExpiresDefault A1209600

 ExpiresByType تصویر / A2419200 GIF

 تصویر ExpiresByType / PNG A2419200

 تصویر ExpiresByType / JPEG A2419200

 تصویر ExpiresByType / X-آیکون A2419200

 نرم افزار ExpiresByType / X-جاوا اسکریپت A2419200

 متن ExpiresByType / A2419200 CSS

 متن ExpiresByType / HTML A1209600

 </ IfModule>

توجه: 2419200 = 28 روز و 1،209،600 = 14 روز.

 

شما همچنین می توانید این کد را در فایل .htaccess خود استفاده کنید:

 

  # متن فشرده سازی، HTML، جاوا اسکریپت، CSS، XML:

 متن AddOutputFilterByType DEFLATE / دشت

 متن AddOutputFilterByType DEFLATE / HTML

 AddOutputFilterByType DEFLATE متن / XML

 AddOutputFilterByType DEFLATE متن / CSS

 AddOutputFilterByType DEFLATE application / xml را

 AddOutputFilterByType برنامه DEFLATE / xHTML رادیو + XML

 AddOutputFilterByType برنامه DEFLATE / RSS + XML

 AddOutputFilterByType DEFLATE نرم افزار / جاوا اسکریپت

 AddOutputFilterByType برنامه DEFLATE / X-جاوا اسکریپت

 

 # یا، فشرده سازی انواع خاصی از فایل پسوند:

 

 SetOutputFilter DEFLATE 

اظهارات اگر اجازه آپاچی فقط آن دسته از انجمن استفاده کنید اگر آنها بر روی سرور نصب شده است. شما می توانید آنها را بدون اگر اضافه کنید، اما اگر این ماژول نصب نشده سایت ممکن است یک خطای داخلی سرور پرتاب. نه بیش از حد بسیاری از محیط های میزبانی مشترک این ماژول نصب هر چند.

 

PHP به نجات

 

اگر سرور شما اختصاص ندارد ماژول بالا نصب، شما می توانید هدر کنترل کش به جای از طریق برنامه نویسی پی اچ پی ارسال کنید. با این حال تنها به HTML و تصاویر نیست، CSS و JS فایل های (آیا راهی با بافر خروجی، به PHP به مجموعه ای از هدر در css را خود و .js فایل، اما آن را برای اهداف من بیش از حد درگیر است، بنابراین اعمال من آن را جست و خیز).

 

محل این کد PHP در بالای صفحات خود را. باید بالاتر از هر خروجی دیگر قرار داده می شود چیز دیگری شما را از هدر در حال حاضر اشتباهات ارسال می شود.

 

  <؟ PHP

  سربرگ ( "کنترل حافظه پنهان: باید تأیید مجدد")؛

 

  $ افست = 60 * 60 * 24 * 28؛

  $ ExpStr = "تاریخ انقضا:".  gmdate ( "D، D MYH: من: S"، زمان () + $ افست).  «GMT»؛

  سربرگ ($ ExpStr)؛

 ؟>

متغیر افست محاسبه زمان های ثانیه، دقیقه، ساعت و روز که در آن مثال بالا است تا 28 روز تعیین شده است.اگر شما می خواهید یک دوره کش کوتاه تر یا طولانی فقط تغییر تعداد روز.

 

برای جزئیات بیشتر در کنترل حافظه های پنهان مرورگر این را بررسی کنید . همانطور که به خوبی گوگل تا به برخی از ذخیره بهترین شیوه در اینجا .

 

خدمت فایل های فشرده از طریق سازی Gzip

 

فعال کردن فشرده سازی Gzip فایل های خود را می توانید همه چیز را تا 80٪ ساخت برای فروزان بار بار سریع فشرده سازی. به خوبی تمامی مرورگرهای وب مدرن فایل های gzip شده از حالت فشرده خارج. باز هم بسیاری از خدمات میزبانی وب به اشتراک گذاشته خواهد ماژول سازی Gzip نصب شده در آپاچی ندارد اما اگر این کار شما می توانید این را به فایل .htaccess خود را به استفاده از آن را اضافه کنید.

 

  <IfModule mod_gzip.c>

     mod_gzip_on بله

     mod_gzip_dechunk بله

     فایل mod_gzip_item_include . (HTML |؟ کلیپ برد چند منظوره | CSS | جی اس | پی اچ پی | PL) $

     کنترل mod_gzip_item_include ^ CGI اسکریپت $

     MIME mod_gzip_item_include ^ متن /.*

     MIME mod_gzip_item_include ^ برنامه / x- جاوا اسکریپت. *

     MIME mod_gzip_item_exclude ^ تصویر /.*

     mod_gzip_item_exclude rspheader ^ محتوا رمزگذاری:.. * * * * * * * * از gzip

 </ IfModule>

با نرم افزار سرور انجام فشرده سازی، در صورتی که ماژول بر روی سرور نصب شده است، آن را نمی خواهد فقط HTML خود را بلکه CSS و فایل های جاوا اسکریپت فایل های فشرده. شما معمولا نمی خواهید به فشرده سازی فایل های عکس را به عنوان آنها در حال حاضر انواع خود را از فشرده سازی در جریان است. من فکر می کنم در جایی خوانده شما باید فایل های PDF فشرده سازی است یا نه، اما من نمی توانم به خاطر جایی که من ممکن است دیدم که.

 

PHP تواند شما را دوباره ذخیره

 

شما همچنین می توانید فشرده سازی gzip رسیدن بر روی فایل های HTML خود را با پی اچ پی. در بالای صفحه شما قرار می این خط از کد؛

 

  <؟ PHP ob_start ( "ob_gzhandler")؛  ؟> 

است که به شما HTML خود را در پرواز فشرده سازی و خدمت به صفحات خود را در قالب gzip. این نیست با این حال خواهد فشرده سازی شود CSS و فایل های جاوا اسکریپت. یک راه با پی اچ پی برای به دست آوردن آن را برای تبدیل شخصی .css خود و .js فایل ها به پی اچ پی، پس از آن فشرده سازی آنها و خدمت به آنها را دوباره به عنوان شخصی .css و .js به مرورگر وجود دارد، اما دوباره برای سلیقه من بیش از حد درگیر است.فقط فشرده سازی HTML به تنهایی می تواند همه چیز را تا 70٪ کاهش دهد.

 

پس از نصب فشرده سازی اجرا صفحه خود را از طریق این ابزار برای تست اگر آن را در واقع ارسال محتوای gziped.

 

مراقب باشید با استفاده از بافر خروجی (ob_start) هر چند. اگر بخش های دیگر از اسکریپت های PHP نیز با استفاده از بافر خروجی آن را می توانید از درگیری شود. برای مثال، اگر شما سعی می کنید به آن اضافه کنید یک تم وردپرس، در بالای فایل header.php و شما با استفاده از یک پلاگین مانند همه در یک جستجوگرها بسته(AiOSEO)، شما این مشکلات را کشف کنید. AiOSEO با بافر که قبل از شروع آن را ندارد و شما عنوان صفحه سفارشی خود را از دست بازی نمی خوب است.

 

پس از ساعت ها تلاش به خیط و پیت بافر در نقاط مختلف اسکریپت، از تلاش برای تغییر اسکریپت AiOSEO فایل خود را، و غیره ... من در نهایت یک راه حل پیدا کنید. به جای قرار دادن آن در آغاز فایل های تم، جست و خیز موضوع و محل آن را در آغاز فایل index.php اصلی در پوشه وردپرس ریشه. کار می کند! اما مراقب باشید که دفعه بعد شما در فایل های اصلی WP به روز رسانی (و خواهد شد که چه؟ هفته آینده؟ grrrrrrrr به روز رسانی WP خورد) فایل index.php رونویسی خواهد شد و شما سفارشی سازی GZIP خود را از دست بدهند.فقط به یاد داشته باشید برای قرار دادن این کد در محل دوباره پس از WP شما به روز رسانی.

 

است وجود دارد بیشتر شما می توانید به سرعت وب سایت شما

 

فوق آنچه من در حال حاضر انجام شده است، اما هنوز هم بیشتر است که می تواند به آب سرعت کمی بیشتر از یک وب سایت انجام شود وجود دارد. برخی از آن نیاز به داشتن کنترل بیشتر بر وب سرور شما در میزبانی، و برای بسیاری از وب سایت کسب و کار کوچک در محیط های میزبانی مشترک، مانند مشتریان SEO محلی من با کار، که معمولا امکان پذیر نیست. اگر شما یک وب سایت وردپرس، شما می توانید به عنوان مثال استفادهShortPixel افزونه است که کمک خواهد کرد که شما برای بهینه سازی تصاویر خود را.

 

 

اما اگر شما باید کنترل محیط مدیریت سرور و می توانید ماژول های آپاچی اضافه کنید و سفارشی کردن تنظیمات شما ممکن است بخواهید برای بررسی ماژول آپاچی mod_pagespeed گوگل . آن را شخصی .css خود را، جی اس خرد کردن و اچ فایل های در پرواز، اجازه می دهد شما را به نگه داشتن نسخه قابل خواندن توسط انسان بر روی سرور. آن را نیز خواهید برخی از بهینه سازی های اضافی را به JPEG و فایل های فعلی انجام و آن را ذخیره گسترش دهد. آن را نیز خواهید قدیمی تر کد گوگل آنالیز و تبدیل آن به کد آسنکرون جدید است. و آن را حتی به بخش هایی از HTML خود را بازنویسی به حذف ویژگی های غیر ضروری در هنگام آنها در حال حاضر به صورت پیش فرض تنظیم شده و بازنویسی URL ها را به مسیرهای نسبی کوتاه که در آن مناسب است. با استفاده از این وزارت دفاع همراه با ذخیره و فشرده سازی و شما یکی از سریع ترین وب سایت های بر روی این سیاره را داشته باشد.منبعwww.centerall.irمطالب مرتبط