close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست

سئو چیست؟

وکیل مراحل سئو

مراحل سئو

دوشنبه 20 ارديبهشت 1395
8:33

مراحل سئو

مراحل سئو

در حال حرکت سایت خود را به یک دامنه متخصص سئو جدید می تواند مملو از مسائل سئو تضمینی SEO، حتی بدون یک طراحی مجدد و یا مهاجرت سیستم مدیریت محتوا. مقاله نویس گلن گیب است برخی از بینش در چه مسائل به پیش بینی و چگونه آنها را اداره کند.

گلن گیب در تاریخ 5 مه 2016 12:10

بیش

تغییر نام دامنه-LG

من بسیاری از شرکت های با جنبه SEO سئو تضمینی از طراحی مجدد وب سایت خود و مهاجرت CMS کمک کند.

 

سئو سایت به عنوان بسیاری از مدیران سایت می دانید (و یا پیدا کردن از طریق تجربه سخت)، هر دو طراحی مجدد و مهاجرت می تواند فاجعه بار اگر به درستی به کار گرفته نمی شود. متاسفانه، شما می توانید به بسیاری از Gremlins در طول مهاجرت از مشکلات فنی به برنامه های تغییر مسیر نافرجام به آدرس حذف اجرا،. و هنگامی که این اتفاق می افتد، شما می توانید جستجو سهام، رتبه بندی و ترافیک از دست بدهند. من برخی از شرکت های که پس از از دست دادن 60 تا 70 درصد از ترافیک خود را بر اساس یک مهاجرت نافرجام به من رسید کمک کرده است. این زیبا نیست، به حداقل می گویند.اما آنچه در مورد سادگی با تغییر نام های دامنه؟ اگر شما فقط در حال حرکت از یک نام دامنه را به دیگری، بدون طراحی مجدد و یا مهاجرت CMS، باید آن را بسیار آسان تر می شود، درست است؟ خوب، آن را آسان تر است، اما هنوز هم چیزهایی که می تواند به اشتباه وجود دارد. و قطعات در حال حرکت بیشتر با سایت خود، متغیرهای بیشتر شما نیاز به نگرانی در مورد نقش دارند. آموزش سئو  متورهای جستجو بهینه سازی زیر برخی از مراحل معمولا نادیده گرفته است که نیاز به زمانی که تغییر نام دامنه (مراحل است که "فراتر از اصول اولیه" هستند) باید تکمیل شود را پوشش می دهد. به عنوان مثال، بسیاری از طراحان سایت های اینترنتی می دانیم که شما نیاز به تغییر مسیر دامنه قدیمی به جدید (URL نقشه برداری به URL)، اما تعدادی از مراحل اضافی و مهم است که اغلب در طول راه از دست رفته وجود دارد. این چیزی است که من قصد دارم به تمرکز بر روی در این ارسال.

 

این به هیچ وجه یک لیست جامع از تمام کارهایی است که نیاز به تکمیل شود در هنگام تعویض نام دامنه. اما بر اساس تجربه من، مراحل زیر را به راحتی می توانید از دست رفته و می تواند مشکلات جدی را خط می شود. شروع کنیم.

 

1. تماس با ارائه دهنده خدمات میزبانی خود را برای اولین

قبل از نام دامنه را تغییر دهید، برنامه ریزی به طور کامل برای اولین بار. ایجاد یک چک لیست شامل تمام مراحل شما باید برای مقابله با (در اکسل). و پس از آن ارائه دهنده خدمات میزبانی خود را قبل از ساخت سوئیچ پاسخ. توضیح دهید که شما خواهد شد تعویض نام دامنه، جزئیات سایت خود، هر تفاوت های ظریف شما با راه اندازی خود را و به همین ترتیب. مطمئن شوید که آنها چک کردن سایت های خاص خود را و راه اندازی فنی خود را، پس از آن شما چراغ سبز بدهد.

 

آنها ممکن است برخی از مشاوره عالی را برای شما در چه می بینند است. و توسط راه، شما در حال حاضر در رادار خود را، که چیز خوبی است، با توجه به شما امکان ساخت یک تغییر مهم فنی به زودی. همچنین، سعی کنید برای به دست آوردن نام یک متخصص پشتیبانی فنی است که می تواند به شما کمک کند اگر شما مشکل روبرو شد. شما فقط ممکن است پس از کشیدن ماشه (و به سرعت) نیاز آن شخص. متاسفانه، قانون مورفی برای جستجوگرها واقعی است.

 

به عنوان مثال، من تا به حال یک مشتری که نام دامنه خود را روشن، و آنها برنامه ریزی شده برای تغییر از دامنه فعلی خود را به یکی که در حال حاضر به عنوان یک دامنه غرور استفاده می شود (این 301 هدایت به دامنه فعلی خود بود و برای سال بوده است). سوئیچ آسان، درست است؟

 

اشتباه! بود یک تغییر مسیر ثانویه بر روی سرور است که تیم توسعه تمدن موکل من در مورد نمی دانم راه اندازی وجود دارد. بنابراین، هنگامی که تغییر نام دامنه اتفاق افتاده است، دامنه جدید به درستی حل و فصل نیست. آن را به سادگی یک نگاه 404 (در هر URL در سایت).

 

که تا زمانی که کارشناس پشتیبانی در ارائه دهنده میزبانی وب خود را در حفر و مشکل ثابت شده است. این 15 دقیقه برای پشتیبانی فنی به تعمیر، هنگامی که آن را ممکن است بسیار طولانی برای موکل من به شکار کردن مشکل گرفته گرفت. و این که آیا آنها میتوانند که تغییر مسیر دوم در همه پیدا

 

تماس با ارائه دهنده خدمات میزبانی در هنگام تغییر نام دامنه

2. تایید تمام نسخه های دامنه جدید در کنسول جستجوی Google (GSC)

بسیاری از مردم فراموش کرده ام به انجام این کار. فراموش نکنید که. این واقعا مهم را به انجام (در سطوح مختلف). و شما باید این کار را قبل از شما ماشه بر تغییر نام دامنه خود، پس از. شما قطعا می خواهید به راه اندازی GSC برای هر نسخه از دامنه جدید به اطمینان حاصل شود هیچ شگفتی نشسته وجود دارد (مانند پیام های مهمی از گوگل و یا اقدام دستی) وجود ندارد.

 

علاوه بر این، شما را کاملا برای پیگیری پیشرفت از سوئیچ نام دامنه از طریق GSC. شما باید پیگیری دامنه قدیمی و دامنه جدید برای اطمینان از تمام خوبی می گذرد. بنابراین، شما باید WWW، بدون www، HTTPS و بدون www نسخه HTTPS از دامنه جدید در GSC را بررسی کنید.

 

بررسی تمام نسخه های نام دامنه جدید در GSC

3. تغییر تنظیمات برای آدرس وردپرس (و آدرس سایت)

آیا شما با استفاده از وردپرس به قدرت وب سایت شما؟ فراموش نکنید که برای تغییر نام دامنه در تنظیمات وردپرس خود را. و اگر شما نصب متعدد در حال اجرا در وب سایت خود، مطمئن شوید که شما تمام تغییر آنها.

 

ویرایش تنظیمات وردپرس در هنگام تغییر نام دامنه

توجه داشته باشید: من دیده ام وردپرس به دست گرفتن تا در شرایط خاص در هنگام تغییر نام دامنه. این موضوع معمولا هنگامی که یک راه اندازی پیچیده (و یا نصب متعدد) وجود دارد. به همین دلیل آن را فوق العاده مهم است که سایت شما را مورد حمایت (در مکان های مختلف). من که در کنار خواهیم داد.

 

4. mod_rewrite یا ISAPI_Rewrite تغییرات

شما احتمالا تعدادی از تغییرمسیر برای دامنه های قدیمی خود را راه اندازی (URL های شما در طول سال که در حال حاضر به URL دیگر در سایت خود را تغییر مسیر حذف) خواهد داشت. برای روشن کردن، من با اشاره به راه اندازی تغییرمسیر قبل از جدید تغییر نام دامنه. به عنوان مثال، شما ممکن است در دیگر حوزه ها شما خود را که به هسته خود را تغییر مسیر دارند (قدیمی) دامنه، شما ممکن است آدرس خاص تغییرمسیر راه اندازی و به همین ترتیب.

 

اگر شما انجام دهید، مطمئن شوید که شما برای اولین بار به بالا و فایل .htaccess فعلی خود را (اگر شما با استفاده از mod_rewrite) و یا فایل HTTPD (اگر شما با استفاده از نسخه قدیمی ISAPI_Rewrite)، و سپس پالایش این مدخل است. به عنوان مثال، به دامنه جدید خود را در مقابل دامنه قدیمی تغییر تغییر مسیر.

 

هیچ دلیلی وجود ندارد برای کاربران ارسال و گوگل از طریق زنجیره های تغییر مسیر غیر ضروری وجود دارد. و مطمئن شوید که داده نمی شود تغییر مسیر حلقه، یا. به عنوان مثال، هدایت از دامنه قدیمی به دامنه جدید و سپس به دامنه قدیمی (به طور تصادفی). است که می تواند کثیف کنید، به خصوص اگر شما آدرس ها بسیاری است که تا پایان رفتار میکنند.

 

ویرایش تمام تغییرمسیر هنگام تغییر نام دامنه.

5A. بازگشت به بالا سایت خود را قبل از شما ماشه

اگر شما می توانید، توصیه میکنم داشتن ارائه دهنده میزبانی وب خود را به بالا و کل سایت شما، از جمله وردپرس خود را نصب و پایگاه داده ها، به طور شبانه. اگر شما انجام دهید، پس شما همیشه می توانید عقب سایت خود را به نسخه های قبلی. است که می تواند نسبتا به سرعت انجام می شود و می تواند به شما مقدار زیادی از غم و اندوه نجات دهد. علاوه بر این، شما می توانید پلاگین ها و / یا خدمات وردپرس را به بالا و سایت خود استفاده کنید.

 

برای مثال، شما می تواند چیزی شبیه UpdraftPlus استفاده تا از سایت شما هر شب، که به طور خودکار می توانید این فایل پشتیبان برای ذخیره سازی ابری آپلود کنید. اگر شما انجام این کار، علاوه بر داشتن ارائه دهنده خدمات میزبانی خود را به عقب تا سایت خود را، و سپس شما می توانید مطمئن باشید که شما همیشه می توانید رول به نسخه های قبلی از سایت شما. آن را مانند بیمه دیجیتال برای سئو و مدیران سایت نیست، و آن را به خوبی به ارزش هزینه اضافی.

 

بازگشت به بالا سایت خود را قبل از تغییر نام دامنه.

5B. ویرایش تنظیمات افزونه پشتیبان گیری پس از تغییر نام دامنه

اگر شما با استفاده از یک پلاگین شخص ثالث پشتیبان و یا خدمات (همانطور که در بالا توصیه می شود)، سپس مطمئن شوید که شما تنظیمات ویرایش به منعکس کننده نام دامنه جدید. به تازگی، یک مشتری با یک تغییر نام دامنه کمک فکر پشتیبان گیری روزانه از طریق یک سرویس شخص ثالث انجام گرفت. اما آنها نمی شد.

 

وقتی که من تنظیمات حساب برای سرویس تهیه نسخه پشتیبان، از جمله تنظیمات پلاگین بررسی می شود، آخرین نسخه پشتیبان تهیه روز قبل از مهاجرت نام دامنه بود. یک تغییر سریع به تنظیمات و سپس اتصال مجدد این افزونه، به معنای ما را به بالا و در حال اجرا بود. پشتیبان گیری آغاز شد در حال اجرا است که روز دوباره. اگر ما گرفتار کرده بود که، و چیزی به سایت اتفاق افتاده بود، این شرکت می تواند در یک وضعیت دشوار شده است (داشتن پشتیبان گیری از سایت که آنها می توانند به رول). فاجعه اجتناب شود.

 

ویرایش تنظیمات پشتیبان گیری در هنگام تغییر نام دامنه.

6. ثبت تغییر آدرس در گوگل جستجو کنسول (GSC) و بینگ ابزار وب مستر (BWT)

هنگامی که شما ماشه تغییر نام دامنه، مطمئن شوید که به شما ارائه تغییر آدرس در هر دو GSC و BWT. ابزار تغییر از آدرس کاملا می تواند کمک به گوگل و بینگ درک کنند که شما به طور رسمی در حال حرکت از یک نام دامنه را به دیگری (و تغییر توسط کاربر تایید شده است که هدایت دامنه قدیمی به یک سایت دیگر با تایید در GSC یا BWT اجرا شد) .

 

گری Illyes نیز در توییتر نظر که از ابزار تغییر از آدرس بسیار موثر است. انجام این مرحله پرش نیست.

 

تغییر آدرس در GSC

بسیاری از مدیران سایت فراموش کرد که یک ابزار تغییر از آدرس در بینگ ابزار وب مستر وجود دارد، و همچنین به (اما آن را به نام "حرکت سایت"). این آسان برای استفاده و کار درست مانند ابزار تغییر از آدرس در GSC.

 

حرکت سایت در BWT

7. تغییر تمام لینک های داخلی

در اینجا یک واقعیت کمتر شناخته شده است: سر برخی از SEOs 'زمانی که فکر تغییر تمام لینک های داخلی را به یک نام دامنه جدید منفجر شده اند. خوب، من شوخی، اما آن را دور از حقیقت نیست. فکر تغییر تمام لینک های داخلی در یک وب سایت برای تلفن های موبایل دیوانه است، اما من اینجا هستم تا به شما بگویم که آن را ندارد دردناک خواهد بود. در واقع، آن می تواند بسیار سر راست است.

 

اگر شما با استفاده از سیستم مدیریت محتوا مانند وردپرس، برخی از پلاگین ها که می توانید با تغییر کمک کند وجود دارد. به عنوان مثال، من استفاده بهتر جستجو جایگزین پلاگین در وردپرس، که شما را قادر به به راحتی همه موارد از اولین نام دامنه در یک سقوط از بین بردن تغییر به دامنه جدید. شما باید تعداد زیادی از کنترل، و همچنین. شما می توانید تغییرات به تمام جداول در پایگاه داده را، و شما می توانید یک "اجرای خشک" برای دیدن آنچه که تغییر خواهد کرد را تست کنید.

 

بنابراین، به جای دستی کار را از طریق تغییر لینک در هر پست و صفحه، شما می توانید که کار با یک پلاگین مانند بهتر جستجو جایگزین به طور خودکار. به هر حال، آن را نه تنها لینک را اداره کند. آن را می توانید لینک به منابع و همچنین (مانند تصاویر شما با اشاره به با دامنه قدیمی در URL) را تغییر دهید. من به شدت توصیه به دنبال استفاده از یک پلاگین مثل این در مقابل تلاش برای این کار را دستی. شما ممکن است ذهن خود را از دست بدهند اگر شما نمی کنند.

 

تغییر همه لینک ها در وردپرس با استفاده از بهتر جستجو جایگزین

8. ویرایش تنظیمات گوگل آنالیز و اضافه کردن حاشیه نویسی (بازدید کنندگان)

این یک گام دیگر است که آسان برای فراموش شده است. در هر دو اموال و نمایش تنظیمات خود را در گوگل آنالیز، شما باید نام دامنه به دامنه جدید خود را (در این زمینه برای URL پیش فرض) را تغییر دهید. اگر اینکار را نکنید، گزارش خود را می توان تحت تاثیر هنگامی که شما را تبدیل به یک نام دامنه جدید. باید در طولانی برای تکمیل، و این مهم را به انجام.

 

همچنین، شما باید یک حاشیه نویسی در نمایش Google Analytics خود را با یک یادداشت در مورد تغییر نام دامنه در تاریخ خاص شما روشن اضافه کنید. شما همچنین می توانید حاشیه نویسی اضافه کردن این که شما متوجه هر چیزی جالب و یا عجیب و غریب قبل یا بعد از سوئیچ نام دامنه اتفاق می افتد. این خواهد بود که تا حد زیادی مفید است اگر شما نیاز به عیب یابی مشکل پایین خط.

 

ویرایش تنظیمات گوگل آنالیز در هنگام تغییر نام دامنه

9. درخواست تنظیمات پیشرفته در کنسول جستجوی Google (GSC)

نه هر سایت در GSC شامل همان تنظیمات. برای برخی از سایت در GSC، مدیران سایت ممکن است تنظیمات خود را سفارشی. برای کسانی که شرایط، آن را بسیار مهم است که شما این تنظیمات اعمال می شود به نام دامنه جدید خود را در GSC.

 

به عنوان مثال، شما با استفاده از هدف قرار دادن بین المللی به هدف قرار دادن یک کشور خاص؟ پارامترهای URL خود را به شما ویرایش شده اند؟ و آخرین، اما قطعا کم نیست، شما با استفاده از یک فایل رد؟ اگر پاسخ شما بله به هر یک از این سوالات، و سپس شما باید این تغییرات به سایت جدید در GSC (برای نام دامنه جدید خود را) اعمال می شود. این تنظیمات مهم هستند و می تواند تاثیر بزرگی در رتبه بندی شما و ترافیک اگر آنها بدرستی تنظیم نشده است.

 

ویرایش تنظیمات در GSC در هنگام تغییر نام دامنه

10. مجدد کنسول جستجوی Google (GSC) و Google Analytics (GA)

هنگامی که شما GA و GSC اتصال، شما می توانید پرس و جو، صفحه فرود و اطلاعات جغرافیایی از GSC به طور مستقیم در گوگل آنالیز را مشاهده کنید. من به شدت توصیه تنظیم که. اما زمانی که شما تغییر نام دامنه، GA خواهد شد به سایت قدیمی در GSC متصل می شود. این بدان معناست که دیدن اطلاعات روز تغییر نام دامنه رخ می دهد به شما متوقف خواهد شد.

 

برای رفع این معضل، مطمئن شوید که شما را به تنظیمات مدیر گوگل آنالیز هاپ و اتصال به سایت GSC است. شما گزینه ای برای اتصال GSC به GA در تنظیمات اموال خود را در پایین گزینه های در دسترس را پیدا شما یک بخش با عنوان "کنسول جستجوی" و یک دکمه دارای برچسب "را ببینید تنظیم جستجو کنسول."

 

هنگامی که سایت GSC که GA به آن وصل است را تغییر دهید، داده شروع خواهد شد جریان دوباره. این چیزی است که بسیاری از مدیران سایت را فراموش کرده ام کامل است، و پس از آن از آن آسان است به دمدمی مزاجی که داده ها در گزارش GA دست رفته است. هیچ هشدار این اتفاق خواهد افتاد وجود دارد. شما فقط باید به آماده می شود.

 

دوباره به هم متصل GA و GSC پس از تغییر نام دامنه

پاداش: جمع آوری اینتل قبل از تغییر نام دامنه

به منظور داشتن احساس جامد برای چگونه مهاجرت می رود، آن مهم است که درک وضعیت فعلی خود را. بنابراین، قبل از ساخت سوئیچ به یک نام دامنه جدید، مطمئن شوید که شما دانلود همه از اطلاعات جستجو آلی خود را از سراسر ابزار.

 

به عنوان مثال، تجزیه و تحلیل داده ها از جستجو کنسول جستجوی Google (GSC)، بالا داده صفحه فرود از Google Analytics، رتبه بندی فعلی و اطلاعات جستجو از یک ابزار مانند SEMrush، داده لینک های ورودی از GSC، با شکوه، ahrefs و غیره. شما می توانید این اطلاعات را به خزیدن صفحات مهم فرود و رتبه بندی جستجو قبل از بررسی، در طول استفاده کنید، و بعد از تغییر نام دامنه زندگی می کنند می رود.

 

شما می توانید آموزش من برای اجرای یک بررسی سلامت SEO سریع برای یادگیری جمع آوری بیشتر، deduping و خزنده URL های بالا دنبال کنید. و اگر شما یک مقدار زیادی از صفحات فرود (ده ها هزار نفر یا بیشتر)، سپس مطمئن باشید برای بررسی یک راه آسان برای صادرات است که داده ها را از Google Analytics به اکسل از طریق تجزیه و تحلیل ترافیک لبه باشد. من آموزش توضیح میدهد که چگونه به انجام این کار منتشر شده است.

 

تاریخ و زمان آخرین، اگر شما با استفاده از ردیابی رتبه، مطمئن شوید که به شما در تنظیم یک پروژه جدید با استفاده از نام دامنه جدید (در حالی که پروژه قدیمی فعال). سپس شما می توانید رتبه بندی قبل از بررسی کنید، و سپس بعد از، سوئیچ نام دامنه اتفاق می افتد.

 

قبل از نام دامنه تغییر اینتل

خلاصه: این مراحل معمولا نادیده گرفته در هنگام تغییر نام دامنه را فراموش نکنید

تغییر نام دامنه صدا ممکن است ساده، اما تعدادی از مراحل است که باید تکمیل شود برای اطمینان از تمام هموار می رود با سوئیچ وجود دارد. اگر چه راه اندازی تغییرمسیر مهم ترین عنصر برای مقابله است، آن را تنها یکی است که باید به آن پرداخته شود.

 

در این پست، من شامل 10 وظایف معمولا نادیده گرفته برای اضافه کردن به چک لیست خود را با مهاجرت به یک نام دامنه جدید. من به شدت توصیه رفتن را از طریق آن مراحل در جزئیات اگر شما در حال برنامه ریزی برای تغییر نام دامنه در آینده ای نزدیک. لیست فقط ممکن است شما برخی از سرخوردگی (و ترافیک جستجو آلی خود را) را نجات دهد. موفق باشید.centerall


مطالب مرتبط