close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست

سئو چیست؟

وکیل آموزش سئو وردپرس

آموزش سئو وردپرس

چهارشنبه 22 ارديبهشت 1395
18:13

سئو وردپرس

آموزش سئو وردپرس

وردپرس یکی از بهترین است، اگر نه بهترین سیستم های مدیریت محتوا که آن را به جستجوگرها می آید. که می شود گفت، صرف وقت در SEOآموزش سئو وردپرس خود را ممکن است مانند یک اتلاف وقت به نظر می رسد، آن قطعا نمی باشد. بهینه سازی سایت خود را به بهترین شیوه مشخص شده در این مقاله به شما کمک خواهد رتبه بندی خود را بهبود بخشد، به دست آوردن مشترکان و یک وب سایت بهتر به طور کلی.

 

همانطور که ما را کاملا در دیدگاهی کلی در (وردپرس) سئو SEO، به این معنی است که ما فکر جستجوگرها خوب باید در تمام جنبه های بازاریابی و روابط عمومی خود را آنلاین نظائر این راهنما شامل بسیار زیادی از زمین است و بنابراین به عنوان خوانده شده طولانی است. اتمام جدول محتویات زیر را برای برخی پریدن سریع در اطراف.

 

به روز رسانی به این مقاله وردپرس آموزش سئو SEO

 

این مقاله به روز نگه داشته شده است تا با بهترین شیوه برای وردپرس خدمات سئو SEO از اوایل سال 2008 و انتشار وردپرس 2.5، به روز رسانی های اخیر در نوامبر 2015 با وردپرس نسخه 4.0 که نسخه فعلی بود. هدف از این مقاله این است که اجازه دهید همه اطلاعات از تمام مقالات مختلف ما در مورد این موضوع، در اینجا و در سایت های دیگر نوشت، به یک تکه بزرگ قرار می گیرند: وردپرس نهایی آموزش سئو چیست SEO.

 

اگر شما می خواهید برای بهینه سازی وب سایت خود، پلاگین ما Yoast جستجوگرها کمک بزرگی است! دانلود نسخه رایگان ما »

 

اولین نسخه از این مقاله به شدت در استفاده از یک افزونه به نام فضای فوقانی و یک سری از پلاگین های دیگر بودند. ما از خود ما منتشر پلاگین Yoast جستجوگرها که جایگزین کاملا چند از آن. که پلاگین ثابت کرده است چنان قدرتمند است که سایت هایی مانند SearchEngineLand ، و وب سایت بعدی در حال حاضر همه از آن استفاده کنید. این افزونه Yoast جستجوگرها بسیار پایدار و آماده برای استفاده است و این مقاله در حال حاضر فرض شما در حال استفاده از آن.

 

اگر شما با استفاده یکی دیگر از افزونه SEO، مثل همه در بسته یکی از جستجوگرها و یا نهایی SEO، اما می خواهم به تغییر و استفاده از رایگان و بسیار قدرتمند پلاگین ما SEO، ما نوشته شده است راهنمای مهاجرت برای شما. این یک فرایند واقعا آسان است. اگر شما با استفاده از پلاگین SEO نشده است، با شتاب ما پلاگین Yoast جستجوگرها و رفتن.

 

جستجو، جستجوگرها، و پلت فرم وردپرس تکامل ما همچنان به حفظ این مقاله تا تاریخ با بهترین شیوه. مطمئن باشید برای عضویت در ما وردپرس و بهینه سازی سایت خبرنامه برای اطلاع رسانی هنگامی که ما این مقاله به روز رسانی.

 

نیاز به وب سایت شما را بررسی.

اگر شما نیاز به یک نگاه در خارج در وردپرس خود را نصب کنید، شما ممکن است ما در نظر بررسی وب سایت . نتایج حاصل از این بررسی شامل یک گزارش کامل از بهبود برای سایت شما، شامل یافته های ما برای پیشرفت در زمینه های مختلف کلیدی مانند جستجوگرها به قابلیت استفاده به سایت سرعت و بیشتر. از تنها 699 $، شما یک گزارش که نشان دهنده ارزش بسیار بزرگتر در نوبه خود بیش و سود دریافت خواهید کرد. آن را دریافت کنید!

 

جدول محتوا

راهنمای قطعی به رتبه بالاتر برای سایت های وردپرس

1 عمومی وردپرس SEO

1.1 آدرس ها

1.1.1 ساختار Permalink

1.1.2 WWW در مقابل غیر WWW

1.1.3 کلمات توقف

1.1.4 به SSL یا نه به SSL

1.2 بهینه سازی عناوین خود را برای جستجوگرها

1.2.1 عنوان کنترل با پلاگین Yoast جستجوگرها

1.2.2 پست های فردی بهینه سازی

1.3 بهینه سازی توصیف خود را

بهینه سازی 1.4 تصویر

1.5 نقشه سایت XML

بهینه سازی 2 الگو

2.1 موارد جزئی

2.2 سرعنوان

2.3 پاک کردن کد خود را

2.4 هدف برای سرعت

2.5 تجدید نظر که نوار کناری

2.6 نقشه سایت HTML

3 جستجوی پیشرفته وردپرس SEO و محتوای تکراری

3.1 NOINDEX، به دنبال صفحات آرشیو و غیر فعال کردن برخی آرشیو

3.2 آرشیو غیر ضروری غیر فعال

3.3 صفحه بندی

3.4 کنونیکال

4 ساختار سایت برای رتبه بندی بالا

4.1 صفحه به جای پست

4.2 شراب جدید در یک بطری قدیمی

4.3 پیوند به پست های مرتبط

4.4 به آسان در برچسب ها

بهینه سازی 5 تبدیل

بهینه سازی 6 نظر

6.1 چگونه شما مردم را به نظر

6.2 باند با نظر خود را

6.3 نگه داشتن مردم در مکالمات

7 فعال سایت وبلاگ SEO

7.1 دنبال کنید نظر خود را

7.2 استفاده از توییتر

7.3 یافتن وبلاگ های مرتبط، و کار آنها

8 نتایج اندازه گیری

9 نتیجه گیری در وردپرس SEO

1 عمومی وردپرس SEO

 

خارج از جعبه، وردپرس یک سیستم به خوبی بهینه سازی شده است و نشانی از یک کار به مراتب بهتر در اجازه می دهد هر صفحه نسبت به هر CMS های دیگر ما استفاده کرده اند نمایه می شود. اما چند چیز شما باید انجام دهید آن را بسیار ساده تر هنوز هم به کار با وجود دارد.

 

1.1 آدرس ها

 

1.1.1 ساختار Permalink

اولین چیزی که به تغییر ساختار پیوند ثابت به شما است. شما تنظیمات permalink مشاهده مکالمات را در Settings → یکتا را پیدا permalink مشاهده مکالمات به طور پیش فرض است ?p=<postid> ، اما ما ترجیح میدهم از این /post-name/ یا /category/post-name/ . برای گزینه اول، شما تنظیمات را تغییر دهید به /%postname%/ :

 

تنظیمات permalink مشاهده مکالمات

 

که شامل دسته، شما "ساختار سفارشی" را انتخاب کنید و تغییر ارزش به /%category%/%postname%/ . اگر قبلا ?p=<postid> وردپرس permalink مشاهده مکالمات خود را مراقبت از تمام تغییرمسیر برای شما. این هم درست است که اگر شما از تغییر /%postname%/ به /%category%/%postname%/ . اگر شما از هر ساختار پیوند ثابت دیگر را تغییر دهید، شما ممکن است بخواهید به مشورت مقاله ما در مورد تغییر وردپرس ساختار Permalink و ابزار است که شما در آن پیدا کنید.

 

1.1.2 WWW در مقابل غیر WWW

شما باید در مورد آنچه شما می خواهید سایت خود را به نشان می دهد تا به عنوان، www.example.com و یا به سادگی example.com فکر می کنم. اطمینان حاصل کنید که در تنظیمات کلی خود، به تنظیمات → عمومی، نسخه شما می خواهید برای نشان دادن درستی منعکس شده است:

 

 

 

شما همچنین می خواهید در این مجموعه به درستی در کنسول جستجوی Google . اطمینان حاصل کنید که برای راه اندازی سایت خود را با کنسول جستجوی Google و مجموعه ای از دامنه مورد نظر، شما می توانید این تنظیمات را تحت → دامنه ترجیحی تنظیمات را پیدا کنید:

 

ابزار وب مستر - سایت تنظیمات آیتم منو

 

که در آن شما می توانید آن را تنظیم کنید:

 

ابزار وب مستر - تنظیمات سایت 2

 

1.1.3 کلمات توقف

آخرین چیزی که شما می خواهید در مورد یکتا خود را برای افزایش SEO وردپرس خود را انجام دهید، این است حذف stopwords به اصطلاح. کلماتی مانند "A"، "و"، "در" و غیره همانطور که از نسخه 1.1.6، پلاگین Yoast جستجوگرها ما به طور خودکار حذف کلمات ایست از راب خود را هنگامی که شما یک پست را ذخیره کنید، بنابراین شما نمی خواهد کسانی که URL طولانی زشت زمانی که شما یک عنوان پست سبک جمله.

 

به طور کلی این چیزی است که شما می خواهید به تغییر پس از پست زندگی می کنند رفته اند. اگر مردم در حال حاضر به آن مربوط است، سعی کنید permalink مشاهده مکالمات به تغییر نیست و اگر شما انجام دهید، مطمئن شوید که پست به درستی هدایت می شوید. در اغلب موارد وردپرس باید URL قدیمی به یکی از جدید تغییر مسیر اما اگر آن را نمی کند شما نیاز به ایجاد تغییر مسیر دستی.

 

1.1.4 به SSL یا نه به SSL

در سال 2014، گوگل اعلام کرد که آنها می خواهم یک (مسلما جزئی) رتبه بندی به نفع HTTPS / SSL سایت را، و چون از آن، بیشتر و بیشتر سایت به SSL روشن کرده اند. این ممکن است یک ایده خوب برای شما بیش از حد. اگر شما می خواهید به حرکت به SSL، ما باید یک مقاله با نکات و ترفندهای در حال حرکت به HTTPS حق در اینجا.

 

1.2 بهینه سازی عناوین خود را برای جستجوگرها

 

عنوان، محتویات صفحه شما <title> برچسب، یکی از تنها مهم ترین عوامل برای رتبه بندی در نتایج جستجو است. نه تنها از آن به عنوان تحت اللفظی از تب یا پنجره، آن را نیز خط اول مردم در نتایج جستجو را مشاهده کنید، پس از آن URL و قطعه، معمولا توضیحات متا همراه با یک تاریخ:

 

وردپرس SEO قطعه نتیجه

 

در بسیاری از وبلاگ ها، عنوان برای پست های وبلاگ هنوز هم "عنوان وبلاگ» بایگانی وبلاگ »غنی از کلیدواژه عنوان پست" یا "عنوان وبلاگ» کلید واژه عنوان پست غنی ". برای وبلاگ وردپرس خود را برای دریافت ترافیک آن را سزاوار، این باید از راه دیگری در اطراف، به دو دلیل:

 

موتورهای جستجو وزن بیشتر در اوایل کلمات قرار داده است، به طوری که اگر کلمات کلیدی خود را در نزدیکی شروع عنوان صفحه شما به احتمال زیاد به رتبه خوبی.

مردم اسکن صفحات نتیجه برای اولین بار در اوایل کلمات را ببینید. اگر کلمات کلیدی خود را در آغاز خود را در صفحه خود را بیشتر احتمال دارد که به کلیک بر روی.

این به این معنی عنوان ایده آل برای آن صفحه پلاگین در WordPress.org واقع خواهد بود "وردپرس جستجوگرها توسط Yoast> وردپرس پلاگین> وردپرس" به جای آنچه در آن است در حال حاضر. : برای اطلاعات بیشتر در چگونه به سادگی عنوان خوبی برای پست های خود را، این مقاله بسیار عالی و تصویری توسط Aaron دیوار را ببینید گوگل و SEO دوستانه عنوان صفحه .

 

1.2.1 عنوان کنترل با پلاگین Yoast جستجوگرها

شما می توانید عنوان خود را در جستجوگرها با پلاگین ما Yoast جستجوگرها را کنترل کنید. دو بخش از این افزونه که این کنترل وجود دارد. اول از همه، به محض این که شما نصب و فعال سازی افزونه، یک قسمت به SEO در مدیریت خود را دریافت کنید. به SEO → عناوین و Metas بروید یک دسته از زبانه برای انواع مختلف صفحات سایت شما را ببینید. برای هر نوع نوشته و طبقه بندی شما می توانید یک به اصطلاح عنوان الگو تنظیم (و همچنین قالب های توضیحات متا اما ما به کسانی که بعد دریافت کنید). برای پست در سایت ما این به نظر می رسد مثل این:

 

وردپرس تنظیمات عنوان جستجوگرها

 

یک دسته از متغیرهای شما می توانید در عنوان و توضیحات متا استفاده وجود دارد، همه آنها ذکر شده است و در برگه راهنما در سمت راست بالای صفحه توضیح داد. مطمئن باشید برای بررسی اینکه آیا قالب در واقع کار می کند و شما در حال گرفتن یک تایتل را به عنوان مثال است. اگر این مورد است، شما ممکن است نیاز به بررسی "بازنویسی نیروی" را بردارید در همان صفحه و یا پیروی از دستورالعمل های موجود در آن صفحه را به تغییر قالب خود را.

 

برای صفحات دیگر، ما باید تنظیمات زیر است:

 

دسته بندی ها، برچسب ها و دیگر طبقه بندی: %%term_title%% %%sep%% Archives %%page%% %%sitename%%

صفحات جستجو: You searched for %%searchphrase%% %%sep%% %%sitename%%

404 صفحه: Page not found - Error 404 %%sep%% %%sitename%%

بایگانی نویسنده: %%name%% %%sep%% Author at %%sitename%%

برخی از ویژگی های جالب دیگر وجود دارد، برای مثال: شما می توانید استفاده %%cf_<custom field name>%% به استفاده از یک میدان سفارشی، این می تواند یک زمینه پست سفارشی، گاهی اوقات به عنوان ارزش ارسال متا شناخته شده است، و یا یک مقدار متا کاربران . در این مورد خاص آن زمینه سفارشی "نقش" استفاده می کنیم برای ذخیره در نقش یک کاربر در شرکت ما است.

 

٪٪ ٪٪ سپتامبر کد قالب می شود توسط جداکننده شما را در برگه اول را انتخاب کنید جایگزین:

 

وردپرس SEO عنوان جداکننده

 

1.2.2 پست های فردی بهینه سازی

بنابراین در حال حاضر که ما قالب مناسب و معقول در راه، ما می توانیم شروع به بهینه سازی پست ها و صفحات فردی است. برای که ما با استفاده پیش نمایش قطعه اضافه شده توسط این افزونه Yoast جستجوگرها:

 

افزونه جستجوگرها تجزیه و تحلیل صفحه 3.0 زمان واقعی

 

این پیش نمایش به طور خودکار مقادیر شما در حال حاضر در در پست وبلاگ خود را پر خواهد شد و اعمال آنها را به قالب خود را، اما شما همچنین می توانید عنوان نادیده گرفتن کامل با استفاده از فیلد عنوان درست در زیر آن:

 

وردپرس ورودی عنوان جستجوگرها

 

ورودی یک اخطار در زیر آن نشان می دهد اگر عنوان خود را در حال تبدیل شدن بیش از حد طولانی. طول عنوان است یک مقدار ثابت از شخصیت بلکه محدود به طول نمایش در نتایج جستجو است.

 

برای عنوان موارد زیر مهم است:

 

آنها همیشه باید حاوی نام تجاری خود را، ترجیحا در پایان، تا مردم ممکن است به شما در جستجوهای متوالی را تشخیص دهد.

آنها همیشه باید شامل کلمه کلیدی شما فکر می کنم برای پست یا صفحه، که ما کلمه کلیدی تمرکز از هم اکنون در پاسخ مهم است. کلمه کلیدی تمرکز ترجیحا باید در آغاز به عنوان باشد.

بقیه از عنوان باید مردم را ترغیب به کلیک کنید.

1.3 بهینه سازی توصیف خود را

 

حالا که ما عناوین مناسب کردم، ما باید شروع به تمرکز بر روی توصیف متا. توضیح متا می توان توسط موتورهای جستجو استفاده برای نشان دادن در قطعه، آن قطعه سیاه و سفید از متن نشان داده شده در زیر URL است. توضیح متا است که معمولا تنها هنگامی استفاده شود که آن را شامل کلمه کلیدی جستجو کرده.

 

برخی از پلاگین ها، بیشتر به طور خاص همه در یک افزونه SEO، استفاده از اصطلاح "توصیف خودکار". آنها با استفاده از اولین جمله یک پست برای پر کردن توضیحات متا به طور پیش فرض. که بسیار هوشمند نیست. که جمله اول ممکن است یک جمله مقدماتی است که به سختی چیزی برای انجام با این موضوع است.

 

بنابراین، توضیحات تنها به خوبی نوشته شده است یک دست نوشته یکی است، و اگر شما به فکر خودکار تولید توضیحات متا، شما نیز ممکن است کاری انجام نمی دهید و اجازه دهید کنترل موتور جستجوی قطعه ... اگر شما متا استفاده نمی توضیحات، موتور جستجو را به کلمه کلیدی برای جستجو در سند خود را پیدا کنید، و به طور خودکار یک رشته انتخاب کنید که در اطراف، که به شما می دهد یک یا دو کلمه در صفحه نتایج پررنگ میشود.

 

خودرو تولید یک قطعه یک "میانبر" است، و هیچ کلید های میانبر واقعی در (وردپرس) SEO (هیچ کدام که به هر حال کار) وجود دارد.

 

بنابراین، استفاده از این زمینه توضیحات متا شما در پیدا کردن این افزونه Yoast جستجوگرها به نوشتن شرح متا. مطمئن شوید که آن دام خواننده از طریق کلیک کنید و مطمئن شوید که آن را شامل کلمه کلیدی تمرکز از پست یا صفحه خود حداقل یک بار.

 

شما متوجه خواهید شد ما کلمات کلیدی متا اشاره نمی کند. ما از آنها استفاده نمی باشد و نه باید به شما، برای توضیح، خواندن این مقاله توسط جوست: کلمات کلیدی متا و به همین دلیل من از آنها استفاده نمی .

 

آیا می خواهید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بهینه سازی محتوای؟ خواندن مطالب ما SEO کتاب »

 

بهینه سازی 1.4 تصویر

 

بخش اغلب نادیده گرفته از وردپرس SEO است چگونه می توانید مسئولیت رسیدگی به تصاویر خود را. با انجام این کار چیزهای مانند نوشتن تگ های ALT خوب برای تصاویر و فکر چگونه می توانید نام فایل ها، شما می توانید خودتان کمی از ترافیک اضافی را از موتورهای جستجوی تصویر متفاوت است. بعد از آن، شما در حال کمک کردن خوانندگان قادر کمتر خود را که چک کردن سایت خود را در یک صفحه خوان، برای ایجاد حس از آنچه که در غیر این صورت به آنها پنهان است.

 

با استفاده از ویژگی ALT مناسب برای تصاویر چیزی است که در بررسی همچنین تجزیه و تحلیل صفحه قابلیت افزونه ما Yoast جستجوگرها. ما یک مقاله دیگر در جستجوگرها تصویر است که شما را راهنمایی های بیشتر به finetune این می دهد.

 

1.5 نقشه سایت XML

 

به گوگل و سایر موتورهای جستجو که سایت شما به روز شده است، شما می توانید نقشه XML استفاده کنید. پلاگین Yoast جستجوگرها ما شامل یک ماژول نقشه سایت XML به طور پیش فرض است که شما فقط باید برای فعال کردن. برو به تنظیمات → نقشه سایت XML و کلیک بر روی چک باکس (اگر آن را در حال حاضر در نمی شود):

 

تنظیمات XML نقشه سایت SEO وردپرس

 

به محض این که شما در چک باکس را بررسی کردم و ضربه را نجات دهد، آن را به شما برخی از گزینه های می دهد، اما در اکثر موارد شما نمی خواهد آن نیاز دارند. آن را تولید نقشه سایت XML برای همه پست ها، صفحات، انواع پست سفارشی خود را و تمام طبقه بندی خود را مانند دسته ها و برچسب و (در صورت وجود) دیگر طبقه بندی سفارشی.

 

هنگامی که شما یک پست جدید و یا صفحه انتشار، نقشه سایت XML به طور خودکار به گوگل و بینگ اجازه می دهد آنها را به راحتی (و به سرعت) پیدا کردن مطالب جدید خود را مشاهده کنید.

 

دیگر از اکثر پلاگین های دیگر XML نقشه سایت، این افزونه یک فایل استاتیک است که یک فرایند بسیار فشرده، به ویژه برای سایت های بزرگ تولید نیست. این به این معنی است که "عمل" در انتشار، که آهسته انتشار پست وجود دارد. در عوض آن را تولید نقشه سایت XML به عنوان یک نوع قالب با استفاده از بازنویسی وردپرس است، که بسیار سریع تر در حالی که همچنین اجازه می دهد پلاگین ذخیره برای cache کردن خروجی.

 

آن را نیز هوشمند در مورد تقسیم آن نقشه را به بیت کوچکتر بودن، به طوری که گوگل تنها به بهانه یکی از جدید XML "زیر" -sitemap زمانی که منتشر شده یک پست است، چرا که نقشه های دیگر تغییر نکرده است، با استفاده از تاریخ تغییر گزینه.

 

از دیدگاه جستجوگرها، آن را بهتر از دیگران به دلیل آن را نیز شامل تصاویر در هر پست، که باعث می شود تصاویر خود را رتبه بندی (بهتر) در جستجوی تصویر گوگل. این همچنین ادغام محکم با بقیه پلاگین SEO ما، به این معنی که هیچ ارسال نمایه به طور خودکار خارج از نقشه سایت XML سمت چپ، با این گزینه به "زور" آن را در.

 

در نهایت، آن را به یک API بسیار کامل، ما اجازه می دهد و دیگر توسعه دهندگان به پلاگین نقشه سایت فوق العاده، که به معنی ما می توانیم انجام کارهایی مانند ایجاد ما جستجوگرها محلی ، اخبار جستجوگرها و ویدئو SEO فرمت. این الحاقات به ترتیب تولید یک نقشه سایت XML و اخبار نقشه سایت XML ویدیو.

 

بهینه سازی 2 الگو

 

2.1 موارد جزئی

 

شما می خواهید برای اضافه کردن پودرهای سوخاری به پست ها و صفحات خود را تنها. پودرهای سوخاری لینک ها، معمولا در بالای عنوان پست، که مانند "صفحه اصلی> مقالات> وردپرس SEO" نگاه کنید. آنها برای دو چیز است:

 

آنها اجازه می دهد کاربران خود را به راحتی حرکت سایت خود را.

آنها اجازه می دهد موتورهای جستجو برای تعیین ساختار از سایت خود را به راحتی.

این پودرهای سوخاری باید به صفحه اصلی لینک و دسته در پست است. در صورتی که پست در دسته های متعدد است آن را باید یکی را انتخاب کنید. برای آن که کار می کنند، انطباق single.php و page.php در موضوع خود، و با استفاده از پودرهای سوخاری از پلاگین ما Yoast جستجوگرها. شما در پیدا کردن تنظیمات برای پودرهای سوخاری در صفحه تنظیمات SEO → داخلی ها.

 

2.2 سرعنوان

 

اگر چه بیشتر تم برای وردپرس این حق، مطمئن شوید که عنوان پست خود را است <h1> و هیچ چیز دیگری. نام وبلاگ خود را تنها باید باشد <h1> در صفحه اول خود را، و در تک، پست، و صفحات دسته، آن را باید چیزی بیش از یک باشد <h3> . نوار کناری شما باید با کهنه نمی <h2> و <h3> را هم و غیره

 

این آسان برای ویرایش در post.php و page.php قالب. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چرا عنوان مناسب مهم است خواندن این مقاله در HTML معنایی و جستجوگرها و مقاله ما در مورد ساختار عنوان برای وبلاگ خود را (که از آن به مقدار زیادی در مورد سایت های وردپرس غیر وبلاگ بیش از حد).

 

2.3 پاک کردن کد خود را

 

همه که جاوا اسکریپت و CSS شما ممکن است در فایل های قالب خود را داشته باشند، حرکت که به کد جاوا اسکریپت خارجی و فایل های CSS، و تمیز نگه دارید قالب های خود را، به عنوان آنها وردپرس خود را در جستجوگرها خوب انجام نمی دهد. این باعث می شوید کاربران خود می توانید این فایل در بار اول کش، و موتورهای جستجو لازم نیست که آنها را دانلود کنید بیشتر از زمان.

 

2.4 هدف برای سرعت

 

یک عامل بسیار مهم در چگونه بسیاری از صفحات یک موتور جستجو در وبلاگ خود را هر روز عنکبوتی، این است که چگونه بارهای وبلاگ خود را سریع. شما می توانید سه چیز را به افزایش سرعت وردپرس خود را انجام دهید.

 

بهینه سازی قالب به انجام به عنوان کوچک یک مقدار از پایگاه داده در صورت لزوم می نامد. ما هایلایت شده ام که چگونه به انجام این کار را در پست های ما در مورد بالا بردن سرعت وردپرس .

نصب یک پلاگین ذخیره. ما توصیه می کنیم شما با استفاده از W3 مجموع کش اگر شما از لحاظ فنی زرنگ و دانا یا WP سوپر کش هستید اگر شما نیست.

W3 مجموع کش کار می کند حتی بیشتر سحر و جادو زمانی که با یک CDN مانند MaxCDN ترکیب شده است. اطلاعات بیشتر در مورد وردپرس CDN مسائل در اینجا.

همچنین، آگاه باشید که underpaying برای میزبانی وب، آیا عاقلانه نیست. اگر شما واقعا می خواهید به موفقیت با اقدامات لینک-طعمه خود را، و می خواهید وبلاگ خود را به حفظ بارهای بالا، برای یک سرویس میزبانی وب خوب است. ما با استفاده از VPS.net خودمان، و آنها ثابت شده باشد بهتر از بسیاری از ما همه چیز را در میزبانی دیده ام، اما ما تجربه بزرگ با ام سنتز بیش از حد. اگر شما می خواهید به دانستن بیشتر در مطمئن شوید که مقاله ما در مورد باشد وردپرس میزبانی وب .

 

2.5 تجدید نظر که نوار کناری

 

آیا شما واقعا نیاز به پیوند به تمام افراد خود را در وب سایت لینک خود را گسترده؟ یا آن است که شاید عاقلانه تری را به فقط انجام این کار در صفحه اول خود را؟ گوگل و سایر موتورهای جستجو این روزها سایت به شدت لینک های تخفیف گسترده، به طوری که شما واقعا انجام نمی دوستان خود را هر نفع بیشتر به آنها که سایت لینک گسترده ای، و نه شما به خودتان کمک می: شما اجازه می دهد بازدید کنندگان خود را به خارج شدن از خود را سایت در همه جا، هنگامی که شما در واقع می خواهید آنها را به فهرست اطراف کمی.

 

همان که برای موتورهای جستجو: در صفحات پست تنها، این لینک ها لزوما به موضوع در دست ندارد، و در نتیجه به شما کمک می نه در همه. بنابراین: خلاص شدن از آنها. احتمالا بیشتر ویدجت مانند این است که تنها حس در صفحه اصلی، و دیگران است که شما فقط می خواهم در صفحات زیر خواهید وجود دارد.

 

برخی از روز شما احتمالا قادر به تغییر این از داخل وردپرس خواهد بود، در حال حاضر نیروهای شما را به هم استفاده از دو ستون های فرعی، یک در صفحه اصلی و یکی در صفحات زیر، و یا ارسال پلاگین خاص.

 

بهینه سازی ستون های فرعی و دیگر ویژگی های تجربه کاربر. خواندن کتاب خود را بر روی UX و تبدیل »

 

2.6 نقشه سایت HTML

 

برای برخی از سایت های نقشه سایت HTML ممکن است بی معنی است، به ویژه هنگامی که سایت شما است که واقعا یک وبلاگ، برای سایت های شرکت های بزرگ نوع تر با سطوح مختلف از صفحات HTML می نقشه سایت ممکن است در واقع برای هر دو کاربران و موتورهای جستجو بسیار مفید باشد. ما یک مقاله در مورد نحوه ایجاد یک نوشته ام HTML نقشه سایت صفحه الگو خواهد بود که یک شروع خوب به یک رفتن برای سایت وردپرس خود را.

 

3 جستجوی پیشرفته وردپرس SEO و محتوای تکراری

 

هنگامی که تمام مسائل اساسی شما انجام داده ام، پیدا خواهید کرد که بقیه مشکلات، مبلغ را به یک چیز ساده: محتوای تکراری. بارهای از آن را در واقع. خارج از جعبه، وردپرس همراه با چند نوع مختلف طبقه بندی:

 

تاریخ بر اساس

بر اساس رده

برچسب بر اساس

بعد از آن، به نظر می رسد به فکر می کنم شما در واقع باید قادر به کلیک بر روی صفحه به صفحه شروع در فرانت پیج، راهی برای بازگشت به اولین ارسال شما تا به حال است. تاریخ و زمان آخرین اما نه کم، هر نویسنده است آرشیو خود نیز تحت /author/<author-name>/ ، و در نتیجه محتوای کاملا تکراری در وبلاگ نویسنده است.

 

در اصل این بدان معناست که، بدترین حالت، یک پست موجود در 5 صفحات خارج از صفحه که در آن باید در دسترس است. ما در حال رفتن به از تمام کسانی که مطالب تکراری استخر خلاص شوید، توسط هنوز هم اجازه می دهد آنها را به spidered شود، اما نه نمایه، و تثبیت مسائل صفحه بندی که با این چیزها است.

 

3.1 NOINDEX، به دنبال صفحات آرشیو و غیر فعال کردن برخی آرشیو

 

با استفاده از پلاگین Yoast جستجوگرها، مطمئن شوید که برای جلوگیری از نمایه سازی (و یا حتی وجود) از صفحات آرشیو که برای سایت شما اعمال نمی شود. شما این کار را تحت SEO → عناوین و Metas، جایی که شما از گزینه های زیر بر روی "دیگر" تب پیدا کنید:

 

وردپرس تنظیمات عنوان SEO دیگر

 

تنظیمات بالا تنظیمات برای سایت ما می باشد. همانطور که می بینید، ما به طور کامل غیرفعال کرده آرشیو تاریخ است، که ما آن استفاده نمی کند. هر لینک تاریخ بر اساس به صفحه اصلی ما به دلیل این تنظیم تغییر مسیر خواهد شد. ما بایگانی نویسنده سمت چپ را دست نخورده، اما ما یک چک باکس در همان تب General، که باعث می زیرصفحه از آن آرشیو NOINDEX شود، به طور پیش فرض به دنبال بررسی کرده اند. بنابراین شما هرگز در صفحه 2 از یک آرشیو در سایت ما از موتورهای جستجو زمین (تغییر این در جستجوگرها → عناوین و Metas تب → عمومی):

 

وردپرس جستجوگرها صفحات ویژه تنظیمات عنوان

 

در سایت های کوچکتر ممکن است احساس کنند به NOINDEX یا دسته و یا ساختار تگ، اما در تجربه ما noindexing کسانی که در yoast.com کند کمی به هیچ تغییری در همه.

 

یک نوع از آرشیو است که NOINDEX، به دنبال به طور پیش فرض و همچنین در پلاگین Yoast جستجوگرها وجود دارد: صفحات نتیجه جستجو. این بهترین عمل از گوگل که برای آن تنظیم از سمت چپ به عنوان شما فقط باید که به هر حال است.

 

بسیاری در نحوه استفاده Google از صفحه آرشیو به تازگی تغییر کرده است زمانی که آنها حمایت خود را از معرفی rel="next" و rel="prev" لینک ها : ما یک مقاله در مورد که نوشته ام rel="next" و rel="prev" برای صفحه آرشیو ، است که کمی بیش از حد فنی را به طور کامل در اینجا لیست، اما کافی است بگوییم پلاگین ما Yoast جستجوگرها طول می کشد مراقبت از تمام تغییرات مورد نیاز بطور خودکار.

 

3.2 آرشیو غیر ضروری غیر فعال

 

اگر وبلاگ شما یک وبلاگ یک نویسنده است، و یا شما فکر نمی کنم شما نیاز به بایگانی نویسنده، استفاده از وردپرس SEO برای غیر فعال کردن آرشیو نویسنده. همچنین، اگر شما فکر نمی کنم شما نیاز به یک آرشیو بر اساس تاریخ: غیر فعال کردن آن به عنوان ما. حتی اگر شما به این آرشیو در قالب خود استفاده نمی کنید، ممکن است کسی را به آنها پیوند و در نتیجه شکستن وردپرس خود را در جستجوگرها ...

 

3.3 صفحه بندی

 

ثالثا، شما می خواهید مطمئن شوید که اگر یک ربات می رود به یک صفحه رده، آن را می توانید تمام صفحات اساسی بدون هیچ گونه مشکل برسد. در غیر این صورت، اگر شما تعداد زیادی از پست در یک دسته، یک ربات ممکن است مجبور به بازگشت 10 صفحه قبل از اینکه قادر به پیدا کردن لینک به یکی از پست های قبلی خود را بسیار جذاب ...

 

این تعمیر آسان وجود دارد، در واقع، چندین پلاگین ها که با این معامله وجود دارد. یکی از مورد علاقه ما است که تا بحال WP-PageNavi ، که توسط Scribu، یکی از بهترین توسعه دهندگان وردپرس در اطراف. اگر شما از موضوع پیدایش مثل ما در اینجا در Yoast.com، شما فقط می توانید ناوبری عددی تحت تنظیمات → اخبار بایگانی را فعال کنید.

 

3.4 کنونیکال

 

در فوریه 2009، موتورهای جستجوی بزرگ معرفی rel="canonical" عنصر . این یکی دیگر از ابزار برای کمک به مبارزه محتوای تکراری است. وردپرس ساخته شده است در پشتیبانی از عناصر لینک متعارف در پست ها و صفحات تک، اما آن را برخی از اشکالات جزئی در که. آن را لینک متعارف نیست خروجی در هر صفحه دیگر. با پلاگین ما Yoast جستجوگرها فعال، شما به طور خودکار عناصر لینک متعارف برای هر نوع صفحه در وردپرس دریافت کنید.

 

4 ساختار سایت برای رتبه بندی بالا

 

وبلاگ ها که به راحتی با توجه به ساختار خود را از دسته بندی ها spidered، برچسب ها و غیره: همه مقالات به خوبی مرتبط است، و معمولا نشانه گذاری زیبا و تمیز است. با این حال، این همه می آید در یک قیمت: قدرت رتبه بندی خود را رقیق می شود. آنها رقیق شده توسط یک چیز ساده: نظرات.

 

4.1 صفحه به جای پست

 

شما احتمالا متوجه شده ام در حال حاضر، و یا شما در حال دیدن حال حاضر، که این پست وردپرس جستجوگرها است که در واقع ... نه یک پست. این صفحه است. چرا؟ خب به چند دلیل. اول از همه، این مقاله مورد نیاز برای یک "دختر" -Page از صفحه وردپرس ما، در محل صحیح را در این وبلاگ باشد. در مرحله دوم، به رتبه برای مدت [SEO وردپرس]، این مقاله به چگالی کلمه کلیدی مناسب. و این که در آن همه چیز به اشتباه. نظرات نابود چگالی کلمه کلیدی با دقت ساخته شده خود را.

 

به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم تا مقالات مهم ما را به صفحات. به این ترتیب، شما به راحتی می توانید آنها را به روز رسانی و انجام یک پست جدید در مورد آنچه شما را تغییر دادهاید.

 

4.2 شراب جدید در یک بطری قدیمی

 

اگر یک پست در وبلاگ خود فوق العاده محبوب می شود و شروع به رتبه برای یک کلمه کلیدی خوب، مثل این یکی برای وردپرس SEO، شما می تواند زیر را انجام دهید:

 

ایجاد یک صفحه جدید با محتوای به روز شده و بهبود یافته

تغییر مثل حلزون حرکت کردن از پست های قدیمی به post-name-original

صفحه جدید تحت URL پست های قدیمی را منتشر و یا تغییر مسیر URL پست قدیمی به آدرس جدید

ارسال یک ایمیل به هر کسی که به پست های قدیمی خود را که شما به روز شده ام ارتباط دارد و بهبود یافته در پست های قدیمی خود را

صبر برای لینک به آمده در، دوباره،

رتبه و حتی بالاتر برای مدت مورد نظر خود را به عنوان شما را رو در حال حاضر:

کنترل بیشتر بر چگالی کلمه کلیدی

لینک حتی بیشتر اشاره در مقاله

توانایی به روز رسانی مقاله شما به عنوان مناسب به منظور بهبود در محتوا و رتبه بندی آن

بعضی از شما خواهد گفت: من می توانم 301 پست قدیمی به یکی از جدید با همان اثر هدایت می شوید. درست است. به جز: شما می خواهم نظر در پست های قدیمی است که به نظر ما یک نشانه بی احترامی به افرادی که در زمان هم به نظر و 301 تغییر مسیر را بسیار کمی از زمان گاهی اوقات از دست بدهند. البته شما باید این تکنیک را با مراقبت درمان، و نه سوء آن را به رتبه سایر محصولات، اما ما فکر آن را می توان در نفع همه انجام می شود. به عنوان مثال این مقاله: اگر شما در اینجا از طریق سایت های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک آمد، انتظار یک مقاله در مورد سئو وردپرس، این دقیقا همان چیزی به شما کردم!

 

4.3 پیوند به پست های مرتبط

 

یکی از راه های گرفتن موتورهای جستجو برای رسیدن به محتوای قدیمی تر خود را کمی ساده تر، در نتیجه افزایش SEO وردپرس خود را capabilites زیادی است، با استفاده از یک پست پلاگین مرتبط. این پلاگین جستجو از طریق بانک پست های خود را برای پیدا کردن پست با همان موضوع، و اضافه کردن لینک به این پست.

 

کاملا چند پست های مرتبط پلاگین وجود دارد اما ما تمایل به چوب با کد سفارشی در موضوع ما. یک جایگزین بسیار خوب است پست پلاگین مرتبط Microkid است ، که اجازه می دهد تا شما به صورت دستی انتخاب کنید پست مرتبط. این ممکن است زمان کمی بیشتر هزینه قبل از اینکه شما را منتشر کنید ولی ممکن است به خوبی در حالی که ارزش خود را.

 

همچنین بسیاری از پلاگین ها که به طور خودکار به پست خاص را لینک کنید کلمات کلیدی خاص وجود دارد. ما این کار را می خواهم نه در همه به عنوان ما آن را به نگاه بسیار اسپم.

 

4.4 به آسان در برچسب ها

 

یکی از رایج ترین مسائل ما در سایت های در ما روبرو می شوند بررسی وب سایت استفاده بیش از حد از برچسب است. توجه داشته باشید که یک تگ به خودی خود می کند خود را در جستجوگرها بهبود نمی بخشد. تنها راه آن را بهبود می بخشد خود را در جستجوگرها است با ارتباط یک تکه از محتوای خود را به دیگری، و به طور خاص تر یک گروه از پست به یکدیگر.

 

بهینه سازی 5 تبدیل

 

کسانی که خوانندگان را به اشتراک!

 

بسیاری از وبلاگ نویسان هنوز هم فکر می کنم که به دلیل وبلاگ خود یک وبلاگ است، آنها مجبور به بهینه سازی هر چیزی. اشتباه. به مردم را به لینک به شما، آنها را به خواندن وبلاگ خود را. و شما چه فکر میکنید آسان تر است: گرفتن کسی است که در حال حاضر بازدید از وبلاگ خود را به بازدید به طور منظم و سپس لینک را به وبلاگ خود و یا گرفتن کسی که بازدید وبلاگ خود را برای اولین بار به لینک را به وبلاگ خود را بلافاصله. درست.

 

یکی از چیزهایی که ما پیدا کرده ام بسیار مهم است، و وبلاگ نویسان بیشتر به نظر می رسد این پیدا کرده اند، این است که یک RSS اشتراک دکمه بسیار مهم است، به عنوان ارائه شده است یک راه برای اشتراک از طریق پست الکترونیکی. پیشنهاد ما هفته کتاب الکترونیک گزینه ها، با استفاده از MailChimp ها ، و دریافته اند که افراد تمایل به کلیک از آن بیشتر است.

 

یکی دیگر از چیزهایی که از بسیار آگاه است که مردم ممکن است بخواهید برای عضویت در وبلاگ شما. اگر آنها فقط به پایان رسید خواندن یک مقاله از شما، و واقعا آن را دوست، خواهد بود که زمان ایده آل برای رسیدن به آنها، درست است؟ به همین دلیل بیشتر و بیشتر مردم در حال اضافه کردن خطوط مثل این به پایان پست های خود را: "دوست داشتم این پست؟ مشترک شدن در خبرنامه ما و دریافت بارهای بیشتر! "

 

یکی دیگر از زمان بسیار خوبی برای مردم را به اشتراک زمانی است که مردم فقط در وبلاگ خود برای اولین بار، که برای آن هدف ما از خود ما نظر نظر تغییر مسیر پلاگین. که ما را به جنبه اصلی بعدی وردپرس SEO:

 

بهینه سازی 6 نظر

 

مطلع آن دسته از خوانندگان درگیر

 

نظرات یکی از مهم ترین جنبه های وبلاگ ها. ویکیپدیا می گوید :

 

توانایی برای خوانندگان به ترک نظرات در فرمت های تعاملی بخش مهمی از بسیاری از وبلاگ ها است.

 

نظرات فقط خوب است زیرا مردم به شما بگویم که چگونه خاص شما هستند، یا این که شما به اشتباه، و یا هر چیز دیگری که باید به شما بگویم که. بیشتر از همه آنها خوب هستید، چرا که آنها نشان می دهد تعامل. و تعامل یکی از مهم ترین عوامل گرفتن مردم به شما لینک است: آنها به شما نشان دهد آنها مراقبت، و آنها باز کردن مکالمه، در حال حاضر همه شما باید انجام دهید این پاسخ است، و شما در حال ایجاد یک رابطه!

 

6.1 چگونه شما مردم را به نظر

 

ساده ترین راه درخواست از مردم برای انجام هر کاری است: از آنها بخواهید به آن انجام دهد. ارسال در یک سبک جذاب، و سپس خوانندگان وبلاگ خود را از آنها بخواهید برای یک نظر، را خود را در داستان و غیره

 

یکی دیگر از چیزهای مهم لینک نظر خود را است. است لینک نظر خود را "بدون نظر» "؟ یا آن است که "بدون نظر، افکار خود را خوش آمدید» "؟ تفاوت را احساس کنید؟ شما می توانید این را با باز کردن خود را تغییر دهید index.php قالب، جستجو برای comments_popup_link() و تغییر متون است که در آن تابع.

 

6.2 باند با نظر خود را

 

چیز دیگری که به مردم تشکر شده است زمانی که آنها در وبلاگ خود اظهار نظر است. هر زمان، به دلیل آزار دهنده است، اما انجام این اولین بار است که دریافت و در یک ایده بسیار خوب است.

 

جاستین Shattuck را فکر همان، و پلاگین ادویه دار از نظر که یک ایمیل می فرستد و پس از کسی ساخته شده است برای اولین بار نظر خود را، متاسفانه، این پلاگین دیگر نگهداری ایجاد شده است. یکی دیگر از گزینه است که حفظ و است نیز کمی کمتر مزاحم / اسپم، این است که نصب ما نظر تغییر مسیر پلاگین. این افزونه به شما اجازه می دهد تا به تغییر مسیر مردم را ساخته اند برای اولین بار نظر خود را به یک خاص "متشکرم" صفحه.

 

6.3 نگه داشتن مردم در مکالمات

 

حالا که مردم گفتگو در وبلاگ خود پیوسته اند، شما باید مطمئن شوید که آنها در گفتگو باقی بماند. به همین دلیل شما باید نصب عضویت در نظرات پلاگین، که اجازه می دهد مردم برای عضویت در موضوع نظر درست مانند آنها را در یک انجمن، و آنها را یک ایمیل می فرستد در هر نظر جدید. به این ترتیب، شما می توانید گفتگو را ادامه دهم، و شاید خوانندگان خود را به شما خواهد شد به زوایای جدید برای ارسال های جدید.

 

7 فعال سایت وبلاگ SEO

 

اگر شما دنبال کردهاید و همه از بالا مشاوره وردپرس SEO، شما یک شانس بزرگ از تبدیل شدن به موفق، هر دو به عنوان یک وبلاگ نویس و در موتورهای جستجو کردم. در حال حاضر آخرین مرحله برای تلفن های موبایل آسان است، اما این طور نیست. برو خارج وجود دارد، و صحبت کردن با مردم آنلاین.

 

7.1 دنبال کنید نظر خود را

 

یک جنبش در وب در حالی که برای در حال حاضر که به نام "وجود دارد - من به دنبال شما نظر ". آنها می خواهند شما را به حذف تگ nofollow به خارج از نظرات خود را به "پاداش" بازدید کنندگان خود را. حالا ما را قبول، اما ... است که شما زیادی از اسپم است یک بار وبلاگ وردپرس خود را به یک وبلاگ خوب رتبه بندی می شود ... چه ما آن را حمایت این است که شما در واقع بازدید کنندگان خود را دنبال کنید! برو به وب سایت خود را، و ترک نظر در یکی از مقالات خود، خوب، نظر روشنگری، به طوری که آنها به شما احترام بگذارند و حتی بیشتر.

 

اگر شما فکر می کنم که بسیاری از کار است، آیا متوجه است که، به طور متوسط، در حدود 1٪ از بازدید کنندگان خود را در واقع یک نظر بگذارید. که یک گروه از مردم شما را به مراقبت از است!

 

7.2 استفاده از توییتر

 

توییتر یک شکل سرد از میکرو وبلاگ نویسی است / چت / هر آنچه می خواهید به آن تماس بگیرید. تقریبا همه مردم "سرد" وجود دارد، و آنها خود را توییت به عنوان خوانده شده بیشتر از آنها ایمیل خود را، به عنوان خوانده اگر شما حتی می دانست که چگونه برای رسیدن به آنها از طریق ایمیل.

 

به بوت شدن، اگر شما استفاده از WordTwit یا توییتر ابزار ، همه پست های خود را می توان در توییتر اعلام کرد، که معمولا شما کاملا چند خوانندگان اولیه را دریافت کنید! مردم احساس خواهد شد و حتی بیشتر خوشحال برای اظهار نظر در توییتر، که ممکن است شما را به یک مکالمه اضافی و یا دو است.

 

7.3 یافتن وبلاگ های مرتبط، و کار آنها

 

اگر شما می خواهید به رتبه بندی برای کلمات کلیدی خاص، به رفتن گوگل Blogsearch ، و ببینید که وبلاگ ها در 10 صفحه برای کسانی که کلمات کلیدی رتبه. خواندن آن وبلاگ ها، شروع به ارسال نظرات روشنگری، پیگیری در پست خود را با انجام یک پست در وبلاگ خود و لینک به آنها: ارتباط برقرار! تنها راه برای دریافت لینک شما نیاز به رتبه بندی این است که یک بخشی از جامعه.

 

نیاز به کمک بدانند چه چیزی را در سایت خود را انجام دهید؟ ما در اینجا برای شما! سفارش بررسی وب سایت »

 

8 نتایج اندازه گیری

 

کمپین جستجوگرها خوب متکی بر نه تنها اجرای تغییرات اندازه گیری، بلکه تاثیر این تغییرات، دیدن چه کار می کند و انجام بیشتر از آن. دو بسته تجزیه و تحلیل ترافیک بزرگ برای اندازه گیری نتایج به دست آمده از آنالیز گوگل و getClicky . برای هر دو از این بسته تجزیه و تحلیل ترافیک حفظ پلاگین ها، ما تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل توسط پلاگین Yoast را و ما پلاگین آمار .

 

شما همچنین می توانید نتایج را با رتبه بندی ردیابی اندازه گیری، مشکل با ردیابی رتبه این است که آن را سخت برای تعیین رتبه بندی "واقعی" به دلیل نتایج جستجوی شخصی و ترجمه شده است. واقعا بهترین نتیجه بزرگ در وردپرس SEO بودن است که برای دریافت ترافیک بیشتر.

 

یکی دیگر از منبع بزرگ داده است ابزار وب مستر گوگل . یکی از ترفندهای نسبتا ساده ما همیشه مردم را در بر داشت زیر است:

 

رفتن به ابزار وب مستر.

رفتن به "سایت شما بر روی وب"، سپس "جستجو نمایش داده شد".

در "دانلود این جدول" کلیک کنید.

فایل CSV در اکسل باز کنید.

به جای تمام موارد از "<10" در ستون کلیک با 9.

کل سطر اول انتخاب کنید و کلیک بر روی دکمه فیلتر، معمولا نماد یک قیف است: 

آیکون فیلتر

برای میانگین ستون موقعیت، انتخاب کنید "بیشتر از 5"، ترتیب صعودی.

پس از آن برای "کلیک" ستون، ترتیب نزولی.

شما در حال حاضر کلمات کلیدی مردم به شما در پیدا کردن برای در صفحات نتایج زیر که در آن شما # 6 رتبه این واقعیت که آنها در نتیجه خود را کلیک ثابت می کند که آنها پیدا شده است در نتیجه خود را جالب توجه است: اگر شما می توانید هر یک از این شرایط بهینه سازی به طوری که شما رتبه بندی بالاتر از متوسط ​​رتبه # 6: استفاده از تجزیه و تحلیل این صفحه در پلاگین SEO ما برای بهبود صفحه، بهبود کپی، دیگران به شما لینک، و غیره مطمئن شوید که در مقاله ما در مورد محتوای سنگ بنای است.

9 نتیجه گیری در وردپرس SEO

این راهنما به شما می دهد بسیاری از چیزهای را که می توانید در سایت وردپرس خود را انجام دهید. آن را از راهنمایی های فنی می رود، به راهنمایی تبدیل، به راهنمایی محتوا، به راهنمایی گفتگو، و کل در میان است. گرفتن وجود دارد هر چند: اگر شما می خواهید برای رتبه بندی شرایط به شدت رقابتی، شما باید به واقع بیشتر از آن و ایجاد محتوای بزرگ و قانع کننده در این فرآیند است.منبع


مطالب مرتبط