close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست

سئو چیست؟

وکیل sem چیست

sem چیست

پنجشنبه 23 ارديبهشت 1395
15:43

sem چیست

sem چیست

SEM (بازاریابی موتور جستجو) روند به دست آوردن ترافیک وب سایت با خرید تبلیغات در موتورهای جستجو است.

مرتبط SEM چیست مترادف و علامت های اختصاری

 

"بازاریابی موتور جستجو" بود یک بار به عنوان یک اصطلاح چتر برای در بر گرفتن هر دو مورد استفاده قرار گرفت SEO (بهینه سازی موتور جستجو) و فعالیت های جستجو پرداخت. با گذشت زمان، صنعت اتخاذ کرده است مخفف SEM برای اشاره تنها به جستجو پرداخت.

 

در موتور جستجو زمین، ما به طور کلی استفاده از SEM و / یا "جستجو پرداخت" برای اشاره به لیست پرداخت می شود، با دراز مدت از بازاریابی جستجو استفاده برای در بر گرفتن هر دو SEO و SEM. در زیر برخی از رایج ترین شرایط نیز برای اشاره به فعالیت های SEM استفاده می شود:

 

تبلیغات جستجو پرداخت

تبلیغات جستجو پرداخت

PPC (پرداخت به ازای هر کلیک) *

PPC (پرداخت به ازای هر پاسخ) - برخی از تبلیغات، به ویژه کسانی که در خدمت به کاربران تلفن همراه، ممکن است توسط تعداد کلیک که منجر به یک پاسخ مستقیم از گوشی های هوشمند عنوان شده است.

CPC (هزینه به ازای هر کلیک کنید) *

CPM (هزینه به ازای هر هزار برداشت) *

ترین تبلیغات جستجو بر اساس / PPC CPC به فروش می رسد، اما برخی از گزینه های تبلیغات نیز ممکن است بر اساس CPM فروخته می شود.

SEM برای مبتدیان

گوگل ادوردز پلت فرم محبوب ترین جستجو پرداخت مورد استفاده توسط بازاریابان جستجو، به دنبال بینگ تبلیغات، که نیز در خدمت بخش قابل توجهی از تبلیغات در یاهو توسط بسیاری از اقدامات.

 

فراتر از آن، تعدادی از "سیستم عامل های لایه PPC 2" و همچنین گزینه های تبلیغات PPC در شبکه های بزرگ اجتماعی است.

 

علاوه بر پوشش به طور کلی روند جستجو پرداخت، شما می توانید تازه ترین اخبار در مورد SEM و راهنمایی های مفید پیدا به با تبلیغات PPC در سیستم عامل بازاریابی جستجو زیر شروع:

 

گوگل: لغات

بینگ آگهی

یاهو: جستجو آگهی

هر پلت فرم ارائه می دهد خود را گرفتن راهنماهای آغاز شده و آموزش مفید است. یکی دیگر از منابع مبتدی گوگل است راهنمای خودی به AdWord بازدید کنندگان (PDF). از آنجا که راهنمای آخرین به روز شد در سال 2008، از لغات UI گوگل (رابط کاربر) تغییر کرده است، همراه با ویژگی های متعدد، اما هنوز هم ممکن است راهنمای ارائه یک مقدمه مفید است.

 

در سال 2014، گوگل ادوردز منتشر شد ویدیو جدید در مورد چگونگی مزایده لغات PPC کار:

 

 

پرداخت هر کلیک تبلیغاتی نکات و تاکتیک

در موتور جستجو زمین، ما اطلاعات تبلیغات جستجو و اخبار پرداخت ارائه در انواع مختلف از راه:

 

همه PPC اخبار و مقالات شامل ویژگی های محصول و اطلاعیه ها از سیستم عامل های تبلیغات جستجوی بزرگ تحت پوشش هیات تحریریه ما، به علاوه کارشناس تجزیه و تحلیل و مشاوره در دنیای واقعی شده از شبکه کمک ما.

چگونه به: جستجو پرداخت بخش ما این است که به راهنمایی های عملی و تاکتیک در مورد تبلیغات جستجو پرداخت اختصاص داده است.

جستجو آگهی بایگانی: این منطقه از موتور جستجو زمین مجموعه ای از تمام داستان ما در موضوع جستجو پرداخت نوشته شده فراهم می کند. وجود دارد، شما اضافی زیر مجموعه برای موضوعات خاص در بازاریابی جستجو پرداخت از جمله:

 

جستجو آگهی: هدف قرار دادن رفتاری

جستجو آگهی: متنی

جستجو آگهی: Domaining

جستجو آگهی: عمومی

جستجو آگهی: موبایل جستجو

جستجو آگهی: پرداخت پستها در طول تماس

جستجو آگهی: ویدئو

بیشتر جستجو منابع بازاریابی

MarketingLand_800x800

در خواهر سایت تحریریه ما بازاریابی زمین، ما پوشش موضوعات مرتبط با آن در بازاریابی دیجیتال، اجتماعی و جستجو تبلیغات مبتنی بر، از جمله:

 

جستجو بازاریابی (SEO & PPC)

جستجو Retargeting سایت بازاریابی

نمایش تبلیغات

بازاریابی موبایل

پرداخت تبلیغات اجتماعی

در بازاریابی دیجیتال انبار، بازوی تحقیقاتی شرکت مادر ما است، یک آرشیو از وجود دارد PPC / ارائه جستجو پرداخت رسانه ای موجود در تقاضا، به هر کسی، به صورت رایگان.

 

شما همچنین می توانید مبتدی تا تکنیک های پیشرفته در PPC پرداخت جستجوی کارگاه بازاریابی و جلسات عمومی در سری کنفرانس ما، یادگیری جستجو نمایشگاه بازاریابی.

 

مطلع SEM اخبار و مشاوره نامهدان خود دریافت نمایید

ثبت نام برای ما SEM هفتگی و خبرنامه SearchCap روزانه برای دریافت آخرین اخبار PPC از تیم گزارش ما و از موتور جستجو زمین، زمین بازاریابی و دیگر منابع مورد اعتماد در سراسر وب.منبع:searchengineland


مطالب مرتبط